Sık Sık Sorulan Sorular Bilgilendirme

posted this on 28 Ağu 2017

Siparişim Gecikti Ne Yapabilrim

Teleplus.com.tr Siparişlerinizi Genel olarak zamanında göndermektedir, her aşaması SMS ve E-mail olarak bilgi verilmektedir. Herhangi bir sorun durumunda tarafımıza BURAYA TIKLAYIN iletişim formundan yazmanız yeterlidir mesai saatleri içerisinde 15 ile 30 Dakika içerisinde tarafınıza mail olarak bilgi verilmektedir.

 

Kargoya Teslim Edildi SMS 'i Geldi Kargo Bilgisi Gelmedi

Bazı durumlarda sistem aşırı yoğunluk nedeni ile sms 'te kargo bilgisi tarafınıza ulaşmamaktadır böyle durumlarda BURAYA TIKLAYINIZ iletişim formundan bilgi istemeniz durumda 15 ile 30 dakika içerisinde kargo bilgisi linki tarafınıza ulaştırılacaktır.

 

Siparişim Hangi Kargo ile Gelicektir

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargodur. Siparişleriniz En hızlı olarak MNG Kargo ile sizlere ulaşmaktadır.

 

Kargo Paketi Adresime Getirmedi

Bazı bölgeler mobil bölgesi olması nedeni ile haftalık dağıtım günleri beklenmektedir. Lütfen size verilen kargo bilgisi ile kargo şubeniz ile irtibat kurunuz

 

Kapıda Ödemelerde Neden Fark Alınıyor

Kapıda Ödemelerde Tüm Kargo şirketleri +5 TL fark almaktadır. Bu nedenle kapıda Ödemelerde fark alınmaktadır Sitemizde gösterilen tutuarın dışında herhangi bir fark alınmamaktadır.

 

Aynı Gün Kargo

Hafta için Saat 14:30 Kadar verilen siparişler aynı gün gönderilemtedir. Bazı stok veya yoğunluk olması durumda 1 gün gecikmeli olarak gönderilmektedir.

 

Bulunduğum Bölgeye Siparişim Ne Zaman Gelir

Genel olarak siparişleriniz ertesi gün tarafınıza ulaşır Gönderimlerimiz istanbuldan yapılmaktadır doğu bölgeleri 3 güne kadar sürebilmektedir. Kış dönemlerinde kar yağışı olması durumunda bu süre 5 güne kadar çıkabilmektedir.

 

 

Teleplus.com.tr Destek Ekibi

Bulunduğu Kategoriler: Sık Sık Sorulan Sorular