iade & Değişim Yapmak İstiyorum

posted this on 28 Ağu 2017

Teleplus.com.tr ’den satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade / Değişim Yapabilirsiniz BURAYA TIKLAYARAK iade ve değişim Koşullarına Uygunsa herhangi bir sebep belirtmeden iade etme hakkında sahipsiniz. Ürün Değişim & iadeleri Mng Kargo ile sistemden oluşturulan form ile yapılabilmektedir. Aldığınız ürünü iade & değişim yaparken ürüne ait varsa paketi, yanında verilen hediye veya hediyeleri, fatura ve iade & değişim formu ile iade veya değişim yapmanız gerekmektedir. Ürün Tarafınıza ulaştıktan sonra faturasını veya paketini lütfen atmayınız test ettikten sonra herhangi bir sorun yoksa dilerseniz atabilirsiniz. İade & Değişim Sistem üzerinden doldurup çıktı yapmadığınızda gönderdiğiniz ürün veya ürünler kabul edilmeyecek ve form doldurduktan sonra gecikme yaşanacaktır Lütfen sistem üzerinden gerekli işlemleri tamamlayınız. İade veya değişim ile ilgili hangi aşamada olduğu tarafınıza sürekli E-mail olarak bilgi verilmektedir.Lütfen Doğru mail adresi yazdığınızı kontrol ediniz. İade & Değişim ile ilgili bilgi aşşağıda belirtilmiştir.

 

Cayma Hakkı yani Hoşunuza gitmeyen ürünlerin iadesi
Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürün tarafınıza ulaştıktan itibaren 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü MNG Kargo ile Form çıktısıya berberinde anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Tarafımıza gönderilen ürünle ilgili ne işlem yapılmasını formda lütfen belirtiniz aksi taktirde iade veya değişim işlemlerinde gecikme yaşanabilir

 

Arızalı veya Problemli ürünler
Almış olduğunuz ürün veya ürünler, üretici, tedarikçi firmanın güvencesi altındadır. Ürün veya ürünlerle ilgili herhangi bir arıza, fabrika hatası olması durumunda Teleplus ile irtibata geçebilirsiniz. Kullanılmış ürünler iade alınmaz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Teleplus veya Tedarikçi firma tarafından verilecek kararla değişim yapılabilir

 

Kargo veya Taşıma esnasında zarar gören ürünler
Satın Almış Olduğunuz ürün veya ürünlerin Kargo teslim etme sırasında kargocuların yanında açılıp kontrol edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir kırık ezilme veya darbe olması durumunda kargo tarafından zabıt tutulması gerekmektedir.Zabıt tutulmaması durumunda yasal olarak herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

 

Ürün Ambalajı veya Paketi Hasar Gören ürünler iade veya değişim
Kanun gereği satın aldığınız her ürünün paketini ambalajını korumanız ve parçalamamnız gerekmektedir. Orijinal ambalaja veya pakete zarar vermeniz durumunda satın aldığınız ürün fiyatının %25’ ne kadar ambalaj veya paket kesintisi yapılabilmektedir. Bu tür durumlarda tarafınıza mail olarak bilgi verilecektir

 

İade & Değişim yapılamayan ürünler

Satın Almış olduğunuz bazı ürünler tek kullanımlık ürünlerdir,ekran koruyucu gibi ürünler paketi açıldıktan sonra değişim veya iade etmeniz mümkün değildir. Paketi açılmadan değişim veya iade edebilirsiniz.

 

İade Ettiğim Ürün veya Ürünlerin Ücret iadesi Nezaman veya Nasıl Gerçekleşecek

 

Kredi Kartı ile Satın Alınan Ürün veya Ürünlerin Para İadesi

Satın Aldığınız ürünü iade formu ile Mng kargo aracılığı lle tarafınıza gönderdiğiniz ve firmamız tarafından teslim alınmasından maximun 3 gün iş günü içerisinde kredi kartınıza iade işlemi yapılır iade işlemi tarafımızca tamamlandığında size mail olarak bilgi verilecektir. Extrenize yansıması banka yoğunluğu neden ile 3 veya 4 gün sürebilmektedir.

 

Kapıda Ödemeli ile Satın Alınan Ürün veya Ürünlerin Para İadesi

Satın Aldığınız Kapıda Ödemeli ile ürünü iade formu ile Mng kargo aracılığı lle tarafınıza gönderdiğiniz ve firmamız tarafından teslim alınmasından maximun 3 gün iş günü içerisinde muhasebe tarafından aranacak ve talep edilen banka iban numarası ile iade işlemi yapılır veya dilerseniz paket içerisine banka iban numarası ve kimin adına kayıtlı olduğu bilgileri ekleyebilrisiniz böyle durumlarda 1 gün daha erken ödeme işlemi yapılabilir iade işlemi tarafımızca tamamlandığında size mail olarak bilgi verilecektir. 

 

Havale Ödemeli ile Satın Alınan Ürün veya Ürünlerin Para İadesi 

Satın Aldığınız Havale ile ürünü iade formu ile Mng kargo aracılığı lle tarafınıza gönderdiğiniz ve firmamız tarafından teslim alınmasından maximun 3 gün iş günü içerisinde muhasebe tarafından aranacak ve talep edilen banka iban numarası ile iade işlemi yapılır veya dilerseniz paket içerisine banka iban numarası ve kimin adına kayıtlı olduğu bilgileri ekleyebilrisiniz böyle durumlarda 1 gün daha erken ödeme işlemi yapılabilir iade işlemi tarafımızca tamamlandığında size mail olarak bilgi verilecektir. 

 

 

Teleplus.com.tr Destek Ekibi

Bulunduğu Kategoriler: Yardım Masası Sipariş