Xiaomi Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 2128

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 2128

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Xiaomi Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Xiaomi Kılıf Çeşitleri

Telefon harici teknolojinin her alanında yer alan Xiaomi, telefon alanına da girdikten sonra amiral gemisi tabir edilen sınıfta telefonlar üretmiş, yüksek özellikleri ve uygun fiyatıyla kullanıcılar tarafından oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. Çin merkezli firma yaptığı açıklamada daha sonraki hedeflerinin dünyadaki bir numaralı telefon üretici olmak olduğunu söyledi. Son çıkardığı telefonla dünyanın en iyi telefonları arasında yer almayı başaran Xiomi firması powerbank sektöründe de dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen cihazlarına ise kılıf bulmak diğer telefonlara göre biraz daha zor durumda. xiaomi kılıfları seçenek açısından çok bol modellere ama bulunabilirlik açısından dar bir alana sahiptir.

Xiaomi Cep Telefonları için Kılıf Modelleri

Spor markalarının üretime başladığı, koşucu, dağcı, ya da diğer spor dallarında spor yapan kişiler için çıkarmış olduğu bileğe monte edilebilen kılıflar üretmektedir. Bu kılıfların amacı sporcuların, spor esnasında telefonun yere düşmemesi, darbe görmemesi, kişinin vücudunda sabit şekilde kalabilmesi üzerine tasarlanmış özel kılıflar olarak bilinmektedir. Bunlara ek olarak bu kılıfların bazılarında bulunan harici hoparlör sayesinde, telefona hoparlör desteği de verilmektedir. Bu xiaomi kılıfları diğer kılıflara göre biraz daha pahalı konumdadır. Hem kaliteli hem de en uygun fiyatlar ile teleplus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Silikon Telefon Kılıfları

xiaomi kılıfları genellikle silikon, plastik ya da sert plastikten yapılmaktadır. Ama son zamanlarda gelişen teknoloji ile beraber keçe kumaşından da kılıflar yapılabilmektedir. Keçeden yapılan kılıflar hem renk çeşitliliği bakımından hem de model çeşitliliği bakımından tercih edilmektedir. Kolay deforme olmayan yapısı sayesinde kullanıcılara uzun ömürlü bir kılıf vaat eden keçe kumaşı, fiyatları konusunda da çok yüksek fiyatlardan satılmıyor.

Kapaklı Xiaomi Kılıfları

Son dönemlerde çıkartılan kılıflar arasında yer alan mıknatıslı kılıflar, kişinin telefonunun araba ya da başka yerlere kolayca tutunmasını ve düşmemesini sağlamaktadır. Bu kılıflar genellikle arabalarda tercih edilen kılıflar arasında yer almaktadır.

Xiaomi Tam Uyumlu Kılıfları

xiaomi kılıf kişinin isteğine göre ve hayal gücüne kalmış biçimde tasarlanmaktadır. Bu kılıflar özel siparişler sonucunda hazırlanmaktadır. Kişi istediği fotoğrafı, istediği rengi ve istediği modeli kendisi seçebilmektedir.