Sony Şarj Aletleri

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 52

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 52

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazların en önemli parçası olan şarj aletleri, cihazın ömrü ve enerji tüketimi açısından oldukça önemlidir. Kullanacağınız şarj aletinin orijinal ve yüksek mAh kapasiteli olması cihazın şarj süresini oldukça uzatır. Telefonlar için batarya, şarj, ekran koruyucu, yedek parça ve kulaklık gibi çeşitli donanımların satışını yapan Teleplus.com.tr sitesi; farklı modellere ait şarj cihazlarını en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyor. Kullanımı oldukça yaygın olan Sony modellerine ait şarj, batarya ve kulaklık parçalarına siteden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı modellere ait Sony şarj aletlerisizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılıyor.

Hızlı ve Güvenilir Ödeme

Bünyesinde onlarca farklı Sony modeline ait şarj aletini bulunduran Teleplus.com.tr sitesi, ürünleri iade ve değişim garantisi altında sizlere ulaştırılıyor. Satın almak istediğiniz şarj aletini seçtikten sonra ödeme işlemlerini kredi kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerini de güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik satın alacağınız Sony şarj aleti için herhangi bir kargo ücreti ödemenize de gerek yoktur.

Ayrıca ödeme işlemleri için büyük fırsatlar sunan site, her şarj aleti için 9 aya kadar vade seçeneği uyguluyor. Son derece uygun fiyatlara sizlere gönderilen şarj cihazlarını, daha sonra iade ya da değişim yapmak üzere geri gönderebilirsiniz. İade ve değişim işlemleri için herhangi bir sınırlama yoktur. Aldığınız ürünü kısa sürede firmaya geri gönderebilir; iade ya da değişim yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarda Orijinal Sony Şarj Aletleri

Piyasada orijinal şarj aletlerinin uçuk rakamlarda satılabildiğini defalarca görebiliyoruz. Sizlere tüm modellerde tamamen orijinal ürünleri sunan site; uygun fiyat, ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi altında satın alma şansı veriyor. Sony Xperia'ya ait tüm şarj aletleri sitede en uygun fiyatlarla listelenmiştir. Kullandığınız modele ait şarj aletini seçtikten sonra saniyeler içerisinde sipariş verebilirsiniz. Sipariş edilen ürünler aynı gün içinde müşterilere kargo yapılacaktır. Ayrıca Teleplus.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünler için sizlere bir sipariş numarası verilecektir. Bu sipariş numarası ile sitede Sipariş Takibi bölümünden ürünlerin kargo durumunu sorgulayabilirsiniz.