Sony Bataryaları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 56

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
 1. Sony Xperia Go ST27i BataryaSony Xperia Go ST27i Batarya
  Sony Xperia Go ST27i Batarya
  86,90 ₺
 2. Sony Xperia Z BataryaSony Xperia Z Batarya
  Sony Xperia Z Batarya
  91,90 ₺
 3. Sony Xperia Z2 BataryaSony Xperia Z2 Batarya
  Sony Xperia Z2 Batarya
  86,90 ₺
 4. Sony Xperia Z1 Mini BataryaSony Xperia Z1 Mini Batarya
  Sony Xperia Z1 Mini Batarya
  91,90 ₺
 5. Sony Xperia Z1 BataryaSony Xperia Z1 Batarya
  Sony Xperia Z1 Batarya
  96,90 ₺
 6. Sony Xperia Z Ultra BataryaSony Xperia Z Ultra Batarya
  Sony Xperia Z Ultra Batarya
  131,90 ₺
 7. Sony BA-800 BataryaSony BA-800 Batarya
  Sony BA-800 Batarya
  81,90 ₺
 8. Sony BA-900 BataryaSony BA-900 Batarya
  Sony BA-900 Batarya
  81,90 ₺
 9. Sony Xperia M BataryaSony Xperia M Batarya
  Sony Xperia M Batarya
  81,90 ₺
 10. Sony Xperia L BataryaSony Xperia L Batarya
  Sony Xperia L Batarya
  81,90 ₺
 11. Sony Xperia U BataryaSony Xperia U Batarya
  Sony Xperia U Batarya
  75,90 ₺
 12. Sony Xperia İon BataryaSony Xperia İon Batarya
  Sony Xperia İon Batarya
  86,90 ₺
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 56

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Cep telefonlarının en büyük parçası bataryalar belli bir süre cihazı çalıştırdıktan sonra geri boşalıyorlar. Tekrar şarj edilmesi ve dolması için şarj aletleri gerekiyor. Durum böyle olunca yoğun cihaz kullanıcıları yedek batarya ya da şarj cihazı taşıma gereksinimi duyuyorlar. Sony bataryabataryaları, samsung bataryaları veya lg bataryaları gibi daha birçok markanın gerekli aletlerini birçok bayilikte bulmak mümkün. Orjinal olarak ta satın alınabilen bu batarya ya da şarj cihazları internet aracılığıyla sipariş edilerek de satın alınabilir.

Gerekli Cihaz Aletlerinizi Kapıya Nasıl Getirebilirsiniz?

İnternet alışverişi için birçok ürünlere özel çok sayıda site mevcut. Elektronik küçük yardımcı aletlere kendi markası adı altında garanti veren teleplus.com.tradresi müşterilerin internet üzerinden alışveriş yapmasına ve kargo ile kapıda hizmet almasına imkan veriyor. Sadece batarya yada şarj cihazları değil de daha bir çok ürünü bu sistemde bulmak mümkün. Cep telefonları, kırılmaz camlar, yedek bataryalar ve kulaklıklara kadar sistemde her markanın modelinde aletler yer alıyor. Sadece sisteme giriş yaparak kişi ihtiyacı olan aleti tercih ederek, kredi kartı ile ödemesini sistem üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Yedek Batarya Taşıyın!

Cihazın korunması kadar batarya ömrü de oldukça önemli. Her ne kadar batarya ömrü uzun olan cihazlar üretilse de cihazlar yoğun kullandığı zaman batarya ömrü azalıyor. İnternet erişimi, sık telefon görüşmeleri ve cihazlara yüklenen çeşitli uygulamalar cihazların batarya ömrünü ciddi oranda azaltıyor. Bu durumu sık yaşayan kişiler cihazın marka ve modelini uyumlu batarya alarak yedek batarya kullanımı ile bu sorunu ortadan kaldırabilirler.

Cihaz bataryaları dışarı çıkılacağı zaman her an kullanıma hazır ve dolu durumda kalmalıdır. Bununla birlikte cihaz koruması da oldukça önemlidir. Cep telefon kılıfları ve kırılmaz camları ile darbe ya da düşme gibi problemlere karşılık bu sorunlara önlem alınmalıdır. Cihazların özellikleri ve çeşitleri arttıkça hassasiyetleri de artmaktadır. İnternet üzerinden bu aletlerin alışverişi artık daha kolay olmaktadır. Cihazlara teleplus.com.tr markası adı altında belli garanti verilmektedir. Cihazın uzun ömürlü olması için bu tür yardımcıları kullanmak gerekir.