LG Şarj Cihazları

LG Şarj Cihazları

Gösterilen 1 - 32 / Toplam : 57

Sayfa Başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 32 / Toplam : 57

Sayfa Başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Cep telefonlarının belli batarya ömürleri var. Kimisi beş altı saat boşalmadan kalırken, kimisi iki üç gün cihazı kullanımda bırakıyor. Cihazın markasına göre yedek şarj almak ve her an yanında bulundurmak ta bir çözüm oluyor. Yine bunun gibi araç şarjı veya yedek batarya da cihaz şarjı az dayananlar için bir seçenek olmaktadır. Lg şarj cihazları, samsung şarj cihazları, nokia veya daha birçok markanın şarj cihazları birçok bayilikte satışa sunulmakta. İletişim merkezlerinde veya bu tür aletlere özel küçük elektronik ürün satan mağazalardan da temin edilebilir.

Lg şarj cihazları ile yedek taşıyın!

Lg batarya konusunda üretimine ayrı bir özen gösteren marka olmayı başardı. Son üretimlerinden olan Lg g5 lg 6 gibi cihazı özellikle şarj şikayetlerine özel üretildi. Cihaz batarya ısındığı zaman kendini koruyor ve zarar görmüyor. Ancak üretim ne kadar özellikli olsa da cep telefonlarının yoğun olarak kullanılması, her iş için internet vb. gibi sitelere girilmesi, bataryanın ömrüne zarar veriyor. Hemen hemen birçok dokunmatik özellikli hassas cihazlar, bir süre sonra batarya ömrünü azaltıyor. Yedek batarya ya da yedek şarj cihazı taşıyarak her an hazırlıklı olmak mümkün. Yedek bataryalar ise sürekli dolu haliyle, iş yerinde veya çeşitli seyahatlerde iyi bir çözüm olmaktadır.

Tüm Cihaz Ürünleriniz Kapıda!

Cihaz aksesuarları için ayrı bir kapasiteye sahip oldukça güvenli ve garantili olan teleplus markası üzerinde birçok ürünü bulmak mümkün. Başta kırılmaz cam veya telefon kılıfları gibi türleri yoğun olarak tutan teleplus.com.tr adresinde her marka ve modele uygun ürünler yer alıyor. Bazı ürünler indirimli olarak satılıyor. Ürünleri için belli garanti süresi veren bu site müşterisinin kapısına kargo hizmeti sağlıyor. Birçok koruyucu ürün dışında, kulaklık, yedek batarya, şarj cihazları ve daha bir çok cihaz ürünü satışı da var. Hiç bir yere gitmeye gerek kalmadan sadece internet adresine giriş yaparak, ihtiyacınız olan ürünü, cihazınıza uygun şarj veya kulaklık gibi aletleri seçebilirsiniz. Sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra adresinize ürünü teslim alabilirsiniz.