BlackBerry Şarj Cihazları

BlackBerry Şarj Cihazları

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

1984 yılında John Chen tarafından kurulan ve bir zamanların en popüler telefonu olan Blackberry, oldukça çok sevilen bir telefon. Şirket uzun zamandır adını duyurmasa bile yeni bir akıllı telefon çıkardı. Fakat eskisi kadar aktif olmayan şirket, sesini artık fazla duyuramıyor. Fakat günümüzde Blackberry kullanan kişiler var ve bazen telefonda sorunlar oluşabiliyor. Eğer Blackberry telefonunuzun şarj aleti bozulduysa ve yenisiyle değiştirmek istiyorsanız, size teleplus.com.tr sitesini öneriyoruz.

Bu site üzerinden Blackberry telefonunuzun modeline göre onlarca şarj aleti bulabilirsiniz. Hemde satılan bu şarj aletleri orijinal olmakla beraber oldukça uygun fiyatlı satılıyor. Sahte şarj aletleri elektrik akımına kapılabilir ve bu sizin hayatınıza mal olabilir. Bu sebeple teleplus.com.tr üzerinden orijinal ve tek bir şarj aleti değil, modelinize göre olan şarj aletini almanızı tavsiye ediyoruz.

Blackberry Hangi Modellerin Şarj Cihazları Bulunuyor?

Hemen hemen bütün modellere uygun Blackberry şarj cihazları için teleplus.com.tr üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bu modeller; Blackberry Z30, Blackberry Z10, Blackberry Q10, Blackberry Q5, 9220 Curve, 9370 Curve, 9720, BB 9900, BB 9790, BB 9780, Bold 9000, Bold 9700, BB 9320, BB 9360, BB 9380, Porsche Design P9982, BB 8520 olarak ayrılıyor. Sizinde görmüş olduğunuz üzere oldukça geniş ve kapsamlı bir market kullanıcılara sunuluyor. Buradan sizde olan modele göre şarj aletini alabilir ve güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Blackberry Şarj Cihazı Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi orijinal olan bu şarj cihazları, çok uygun bir fiyata sunuluyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz modellerin şarj aleti fiyatları 25.90 TL olarak gözüküyor. Çoğu telefonda model arttıkça ve fiyat arttıkça aynı şey şarj cihazları içinde oluyor. Fakat bu durum Blackberry modeli için geçerli olmuyor. Piyasada daha ucuzunu veya daha pahalısını bulabilirsiniz fakat bilmediğiniz bir yerden aldığınız zaman sahte olabilir ve bu durum ciddi zararlar doğuruyor. Fakat teleplus.com.tr sitesi bilinmekte olup buradan ister Blackberry modelinize ait orijinal şarj aleti veya batarya, kılıf gibi ürünleri dilediğiniz an sipariş vererek kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.