Samsung Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 3955

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 3955

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Samsung Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Samsung Cep Telefonları için Kılıf Modelleri

Artan teknoloji ile beraber hayatımıza giren cep telefonları, her işimizi teknolojik yönden kısa sürede halletmekte, uzun saatler sürecek işleri saniyeler içinde halletmektedir. İlk çıkan cep telefonları için kemere takılan telefonu komple kapatan kılıflar çıkartılmıştı, günümüzdeki akıllı telefonlar için adeta moda haline gelen telefon kılıfları çıkartılmıştır. Yığınlarca işi kısa sürede halleden telefonları korumak en önemli görevler arasında yer almaktadır, kılıf çeşitleri çok fazla seçeneği içinde barındırmaktadır. Renkli silikon, renkli plastik, şeffaf kılıflar, taşlı kılıflar, kişiye özel kılıflar gibi birçok seçenek mevcuttur. Diğer firmalara göre telefon çeşitliliği fazla olan Samsung firması için üretilen samsung kılıfları çok rağbet görmektedir.

Samsung Kılıf Çeşitleri

Samsung kılıfları arasında en çok tercih edilen modeller silikon renkli modeller, ve plastik şeffaf modeller olarak bilinmektedir. Silikon modeller telefonları kolayca kaplayabilen, telefonu düşme ve darbelere karşı koruyan aynı şekilde telefondan çok kolay bir şekilde çıkabilen, eğilip bükülebilen bir yapıda olan telefon kılıflarıdır. Bunların yanında son dönemde çokça satılan kişiye özel telefon kılıflarıdır. Kişiye özel telefon kılıfları plastik olabildiği gibi ahşap yapıdan da yapılabilmektedir. Kılıf üzerinize istediğiniz yazı ve fotoğrafı bastırabilirsiniz.

Samsung Kılıfları 

Bu tip kılıflar genellikle hediye alma amaçlı kullanılmaktadır. Tank kılıf olarak bilinen kılıfların çalışma prensibi ise telefonu tam anlamıyla korumaktır. Kalın yapısıyla ve telefonun kenarlık kısımlarını tam kapatan kısımlarıyla telefonu her türlü düşmeye ve darbeye karşı koruyan kılıflar telefonlarınıza daha uzun ömür sunmaktadır. Bu diğer kılıflara göre elinizde daha kabı bir görüntü alabilir. Diğer telefon kılıfları ise daha çok bayan kullanıcılara hitap eden, taşlı işlemeli, ya da çizgi film karakterleri şekline bürünmüş telefon kılıflarıdır. Bu tarz telefon kılıfları da en çok tercih edilen kılıflar arasında yer almaktadır.