Samsung Bataryaları

Seçimle eşleşen ürünleri bulamıyoruz.

Orjinal Samsung Bataryaları

Telefonlarını uzun süre kullanan ve özellikle yanlış şarj ettirenler, bir süre sonrasında batarya ile ilgili problem yaşamaktadırlar. Bu noktada ise telefonların arızalanmaması açısından bozulan bataryaları değiştirmek ya da şarj ederken dikkati olmakta fayda vardır. Teleplus.com.tr sitemiz içerisinde her bütçeye hitap eden birbirinden farklı batarya seçenekleri mevcuttur. Samsung batarya başta olmak üzere telefonunuzun modeline ve markasına göre bataryaları inceleyerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sayfamızda ücretsiz kargo ve anında gönderim hizmetleri olduğundan dolayı, aldığınız ürünler en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılır. Bu sayede bataryanızı yenileyerek telefonlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle yüksek ücretlerdeki telefonların daha fazla kullanılabilmesi için bataryası arızalandığında değiştirmekte fayda vardır.

Telefonun Şarj Ömrünü Uzatan Samsung Bataryaları

Bataryayı değiştirmek aynı zamanda kullanım ömrünü de uzatır. Telefonunuza uygun bir batarya satın alarak, zarar görmeden daha uzun yıllar değerlendirebilirsiniz. Akıllı telefonlarda kullanılan bataryalar genellikle lityum-iyon özellikli modeller olarak karşımıza çıkar. Belirtilen bataryalar,  ince ve hafif olması nedeniyle pek çok akıllı telefonda kullanılabilir.

 • Sitemiz içerisinde Samsung batarya ve farklı markalara ait batarya seçenekleri mevcuttur.
 • Ürünlerimizin tamamında garanti hizmeti olduğundan dolayı herhangi bir problem yaşanması durumunda, 14 gün içerisinde değişim sağlanır.
 • Telefonlarını servise vermeden bataryalarını değiştirmek isteyenler, sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilirler.
 • Batarya değiştirmek, telefonların şarj ömrünün uzaması açısından da son derece avantajlıdır.

Telefonlar alındıktan 2 ya da 3 yıl sonrasında bataryalarında performans düşüklüğü sorunu ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ise sitemizde son derece uygun fiyatlara batarya hizmeti bulunur.

Bütçelere Uygun Samsung Bataryaları Seçeneği

iPhone batarya modelleri diğerlerine göre daha değişik ve farklıdır. Android işletim sistemine sahip cihazlarda, bataryalar arka kısmından kısa süre içerisinde kolaylıkla değiştirilebilir. Ancak İphone telefonların bataryalarını yenileyebilmek için öncelikle takma kitine de sahip olmak gerekir.

 • Sayfamızda ise İphone bataryaları ve takma kilidi birlikte satılır.
 • Bu sayede servis ile uğraşmadan üründen sipariş vererek kolaylıkla bataryanızı değiştirebilirsiniz.
 • İphone bataryaların tamamı orijinal ürünler olduğu için kullanırken herhangi bir problem yaşanmaz.
 • Aynı şekilde sitemiz içerisinde Samsung orijinal bataryaseçenekleri de mevcuttur.
 • Birbirinden farklı markalara ait batarya hizmetleri olduğu için telefonuna uygun modeli kısa süre içerisinde sipariş verebilirsiniz.
 • Telefonların bataryaları bozulduğunda telefonların işleyiş sistemine de zarar verdiği için değiştirmekte fayda vardır.

Kullanım talimatları incelenmeli: Batarya değiştirme konusunda deneyimsiz olan kişilerin telefona zarar vermemek adına kullanım talimatlarını incelemesinde fayda vardır. Ürünlerin tamamı özel kutuları ile birlikte gönderildiği için nasıl değiştirileceği konusunda bilgi sahibi olmak son derece kolaydır.

Orijinal Samsung Bataryaları Hakkında Bilmediklerimiz

Samsung bataryaarayışındaysanız, en uygun fiyatlı ürünler sitemiz içerisinde mevcuttur. Bataryaların tamamı orijinal olmak ile birlikte aynı zamanda son derece ekonomiktir.

 • Bütçelerini düşünenler için sitemizde taksit seçeneği de bulunur. Bu sayede daha rahatlıkla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Telefona ve modeline uyumlu olmayan bataryalar çalışmayacağından dolayı satın alırken dikkatli olmakta fayda vardır.
 • Batarya değiştikten sonra telefonunuzun şarj ömrü uzayacağı için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Sitemizden satın aldığınız tüm ürünler 24 saat içerisinde kargoya verildiği için teslimat konusunda herhangi bir problem yaşanmaz.
 • Telefonlar dışında sitede, İphone tabletler için de batarya seçenekleri mevcuttur.
 • Servise daha yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız, sayfamızdan güvenle alışveriş yaparak telefonunuzun zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Teleplus.com sayfamızda ürünlerin görselleri ve özellikleri detaylı bir şekilde açıklandığından dolayı sipariş vermeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Batarya satın alırken, orijinal ve garantili olmasına dikkat edilmelidir.