Realme Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 175

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
  • 24 Saatte Kargo
  Realme 5İ Kılıf Sulu Desenli SilikonRealme 5İ Kılıf Sulu Desenli Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme 6i Kılıf Sulu Desenli SilikonRealme 6i Kılıf Sulu Desenli Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme 5İ Kılıf Milce Yüzüklü Sulu SilikonRealme 5İ Kılıf Milce Yüzüklü Sulu Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme 6i Kılıf Milce Yüzüklü Sulu SilikonRealme 6i Kılıf Milce Yüzüklü Sulu Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme C2 Kılıf Milce Yüzüklü Sulu SilikonRealme C2 Kılıf Milce Yüzüklü Sulu Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme C11 Kılıf Lüks Mat SilikonRealme C11 Kılıf Lüks Mat Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme C11 Kılıf Lüks SilikonRealme C11 Kılıf Lüks Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Realme C11 Kılıf Lüks Lazer SilikonRealme C11 Kılıf Lüks Lazer Silikon
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 175

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Realme Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Realme Cep Telefonu Kılıfları

Buna ek olarak, durumda TPU motorlu araç montaj sahibi için metalik bir nişan halkası tutuşunun yanı sıra, akıllı telefonunuzu istenen bakış açısına getirmenize olanak tanıyan 360 dereceli katlanabilir halka yerleşik bir destek ayağı vardır. Gerçek, bağlantı noktalarına ve düğmelere kolay erişim için hassas kesiklere ve ayrıca AutóFocus TPU araç montaj tutucusu için özel bir metal halkaya sahiptir. Aynı şekilde, kenarlardaki düğmelerin bastırırken bu dokunsal duyudan yoksun olduğuna inanıyoruz. Bu yöntemi tetiklemek için, temelde Realme Buds Surroundings örneğinde olduğu gibi, her iki tomurcuğa karşılıklı olarak uzun süre basmanız gerekir. Ve ürün kalitesine inandığımız için, aynı şekilde tasarımda miktara olan güvenimiz ve en geniş Realme 2 kasalarından birine sahibiz. Vokallerin tam olmadığına ve tizlerin de daha keskin olabileceğine inanmıştık. Listedeki bir sonraki vaka, Realme 5i için ev tipi deri cüzdan etkinliği olabilir. Bu koruyucu yalnızca telefonunuza daha fazla kozmetik değer katmakla kalmaz, aynı zamanda çok sert PC dış yüzeyleri ve içindeki yumuşak silikon ile 360 ​​derece koruma sağlar.

Realme Kılıf Modelleri

Üç parçalı bir tasarım olmasına rağmen, gerçek, şık görünen ve sıyrıklara ve düşüşlere karşı tatmin edici bir koruma sağlayacak bir kırpma sayfasını korumayı sağlar. Realme X2 Pro'yu damlacıklara ve sürtünme izlerine karşı güvenlik için TV ekran kalkanıyla sabitleyin. Arka panel plastik malzeme olabilir ve koruyucu bir olay kullanmıyorsanız sıyrıkları ve izleri toplayacaktır. Akıllı telefon kılıfınızdan sadece korumadan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, Jkobi'nin birinci sınıf deri fip kılıfı kişisel olarak sizin için doğru seçim olabilir. Telefonunuzun yüksek kalitede görünmesini sağlayan şeffaf kılıf satın alıyorsanız, daha sonra Flipkart SmartBuy Alt Arka Kapak, ince yapılı yarı saydam arka kapaklardan biridir. İlk bileşenlerden, yüksek kaliteli buckskin bileşenlerinden seçim yapın, yine en iyi kalite, Realme X2 Expert için Hindistan'da yaklaşık% 80 İNDİRİM ile en ucuz maliyetlerle garanti eder. Pürüzsüz, düşük profilli ve yine de Realme 3i için olağanüstü koruma sağlayan bir kasa satın alıyorsanız, daha sonra Designerz Hub'ın yumuşak kauçuklu kasasını düşünmelisiniz. Jkóbi'nin silikon esnek tamponlu TPU arka kılıfı, akıllı telefonu için bir dereceye kadar koruma sağlayan, basit kılıf satın alanlar için ideal olan gerçekten net bir kılıftır. Özenle koruma için ekstra yastıklı kenarlara sahip TPU malzemeden yapılmıştır.

Realme Kılıf Çeşitleri

Üstelik, kredi kartlarınızı veya faturalarınızı çok daha zahmetsiz bir moda içinde düzenlemenize yardımcı olmak için içeride slot makineleri içerir. Realme UI, birçok bloatware'i önemli ölçüde azaltır, ancak yine de markanın kendi Realme Link ve OPPO'nun bireysel SoLoop video düzenleme ve geliştirme uygulaması Realme PaySa gibi önceden yüklenmiş bazı uygulamaları, Google Fork out, Facebook ve benzeri gibi üçüncü taraf uygulamaların yanı sıra gerçekleştirirsiniz. Bir dizi istenmeyen uygulamayı kaldırdık, ancak yine de 19 GB'tan biraz fazla depolama alanının gerçek kullanım için ücretsiz olduğunu gördük  bu Realme Buds Surroundings'in genel performansına benzer şekilde, bir faturada yaklaşık 3 saatten biraz fazla bir süre boyunca kullanabildik. Kamera donanımı da harika, realme video kamera uygulamasında kontrolün berbat olduğunu seçin. Rs 99 ve Yaklaşık% 80 İNDİRİM ile çevrimiçi satın alın. Tipster, Realme 7 artı Realme 7 Master'ın Eylül ayı başlarında Hint endüstrisine çözümünü yapacağını iddia ediyor. Bu cihazların bir diğer büyük sorunu, genellikle istisnai bir OTG ters şarjı ile birlikte geldiği kanıtlanmış gerçektir. Realme C11, diğer bazı akıllı telefonları şarj etmek için bir güç bankası veya yatırım şirketi. Yine de bu kulaklıklar, ter geçirmezlik sağlayan IPX4 su geçirmezlik derecesine sahiptir. En az çerçeveye sahip büyük bir boşluklu ekrana sahip oldukları için.

Realme Cep Telefonu Kapakları

Bir FullHD gösterisine rağmen, elde ettiğimiz Realme 3 Uzman birimi Widevine L3 DRM sıralamasını satın aldık, bu nedenle Netflix, Hotstar ve diğer HD akış çözümlerinden materyal akışı yapamayacaksınız. Bu, Realme 6i etrafında yaklaşık 6GB Ram bellek ile eşleştirilmiştir, bu da çoklu görevin basit ve kekemesiz olması gerektiği anlamına gelir. Kesinlikle basit bir kullanıcı değilseniz, Realme C11'i önermiyoruz çünkü sadece 2 GB Ram belleğe sahip. Cep telefonu makinesi yine de Realme C11'in kıyaslama sınavlarında nasıl yüzde 41 daha fazla puan aldığını belirtti. En ucuz olmasına rağmen Realme C11 daha ilginç görünüyor çünkü renk çeşitleri biraz daha orijinal ve telefon daha ince ve daha hafif. Realme 6i aynı şekilde Rs 13.999 Redmi Word 9 Professional'a karşı çok iyi görünüyor, çünkü eski daha yumuşak bir 90Hz ekran ve daha hızlı destek alıyor. Bağlantı noktalarına zahmetsizce erişmeyi sağlayacak kesin kesiklerden bahsetmiyorum bile.