Nokıa Lumıa 820 Batarya BP-5T

Stoklar tükendi
SKU
mdg_AKDKYZ24
71,90 ₺

Nokia Lumia 820 Batarya

 

 

Nokia BP-5T Batarya

 

Yüksek kalite ve üstün standartlarda telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak üretilmiştir.

Nokia cep telefonu bataryalarını satın alırken, kullandığınız cep telefonu ile uyumluluğunu kontrol ediniz.

 

- Nokia cep telefonu bataryalarını satın aldıktan sonra 10-12 saat arası şarj ediniz.?- Satın aldığınız batarya, Li-Ion ise istediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Bu uygulama, bataryanın kullanım ömrüne herhangi bir zarar vermez. Ancak bataryanız Nikel Metal Hidrit (Ni-Mh.) ise bataryanız tam olarak bitmeden şarj edildiği takdirde bataryanın kullanım ömrü azalır. (Bataryanın, Ni-Mh. veya Li-Ion olup olmadığı bilgisi etiketinin üstünde belirtilmiştir. )?

 

- Bataryanızı şarj aletine bağlı halde 24 saatten fazla tutmayın, çünkü bataryaları gereğinden fazla şarjda tutmak ömrünü azaltır.?

 

- Yeni veya uzun süre kullanılmamış olan bir batarya , ilk birkaç kullanımda düşük kapasiteye sahip olabilir . Bataryanın tam performansa ulaşması ancak iki veya üç kez tam şarj etme ve boşaltmadan sonra sağlanır.?

 

- Bataryaların konuşma ve bekleme süreleri telefonun kullanıldığı süre içindeki gerçek iletişim koşularına bağlıdır. Dolayısıyla şarjın dayanma süresi, telefonun modeli, SIM kart, şebeke sinyal seviyesi ve kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin; bataryanın bekleme süresi aşağıdaki durumlarda azalır

 

- Bilgi hizmeteleri devreye girdiğinde?- Menüde yolculuk yapıldığında?- Şebekede hızlı aramayı aktifleştirdiğinizde?- Cihazınızın yerini değiştirdiğinizde

Daha Fazla Bilgi
Uyumlu ModelLumia 820
Uyumlu MarkaNokia
0
Puan:
0% of 100
Kendi Yorumunuzu Yazın
İncelediğiniz:Nokıa Lumıa 820 Batarya BP-5T
Puanınız