Meizu Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 45

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 45

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Meizu Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Telefon dünyasının yeni üyelerinden Meizu yaptığı sıra dışı ve yüksek özellikli telefonlar sayesinde telefon piyasasında adından söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Fiyat performans bakımından en iyi telefonlar arasında yer alan Meizu, sunduğu yüksek özelliklere rağmen düşük fiyatta tutarak müşterilerin ilgisini çekmektedir. Telefonları hem görsel açıdan hem de telefon kasasında kullanılan malzeme bakımından çağın gerekliliklerini yakalamayı başarmıştır. En son çıkardığı PRO 7 modeli ile çok sayıda satış rakamlarına ulaşmayı başarmışlardır. Telefonun en dikkat çeken yönü ise kamera performansını SONY markasıyla birleştirerek kullanıcılarına sunmasıdır. Telefonun dikkat çeken bir özelliği ise telefonun kutusu içinde gelen meizu kılıf ve koruyucu ekran filmi çıkmaktadır. İçinden çıkan kılıfları beğenmemeniz durumda ise birçok yerde bulabileceğiniz, birçok model ve renkte kılıflar bulabilirsiniz.

Silikon Tabancası İle Yapılan Kılıflar

Piyasada bulunan meizu kılıflarısize hitap etmez ya da, istediğiniz modeli bulamazsanız evinizde bulunan imkanlar dahilinde telefon kılıfı yapabilirsiniz. Evinizde bulunan silikon tabancası yardımıyla telefonunuza özel ve istediğiniz modelde kılıfları kendiniz yapabilirsiniz. Telefonunuzun etrafına silikon tabancası ile model çizdikten sonra belli bir dakika kurumaya bırakarak kılıf yaratabilirsiniz.

Su Geçirmez Kılıflar

Artık telefonlar suya dayanıklı ve toza dayanıklı olarak üretilmektedir. Fakat bazı telefonlar da bu özellik hala eklenmiş durumda değildir. Telefonunuz suya ve toza dayanıklı durumda değil ise su geçirmez kılıflar alarak telefonunuzu suya ve toza karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Bu kılıf aracılığı ile belli bir derinlikte bulunan havuz ve denize girebilir, suyun içinde fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Şeffaf Kılıflar meizu kılıf arasında en çok satılan ürün şeffaf kılıf olarak bilinmektedir. Bu kılıf telefonunun modelini ve rengini değiştirmeden kullanılmaktadır. Telefonda herhangi bir değişim yapmadığı için çokça tercih edilmektedir. Bu kılıflarda dikkat edilmesi gereken nokta temiz ve dikkatli kullanılması, aksi durumlarda kılıfta kullanılan malzeme gereği çok fazla toz birikmesi yapabilmektedir. Bu durum da kılıfın renginin değişmesine ve telefonunuzun toz olmasına sebep olabilmektedir.

Fiyat Seçenekleri

meizu kılıflarıfiyat bakımından çok yüksek fiyatlara satılmamaktadır. Ortalama 20 TL gibi fiyatlara satılan kılıfları firmanın sitesinden bulabileceğiniz gibi, marka haline gelmiş büyük internet sitelerinden de bulabilirsiniz. meizu kılıflarıve daha birçok kılıfı Teleplus.com.tradresinden bulabilirsiniz.