Sony Kulaklıkları

Sony Kulaklıkları

16 Ürünler

Sayfa Başı

16 Ürünler

Sayfa Başı

Şık Ve Estetik Tasarımlarda Sony Kulaklıkları

Kulaklıklar telefonların olmazsa olmaz aksesuarlarından bir tanesidir. Müzik dinlemek, telefonla konuşmak ya da video izlemek için kulaklıklardan yardım alınır. Bu noktada Teleplus.com olarak hizmet veren sitemiz içerisinde birbirinden farklı markaya ait kulaklık seçenekleri bulunur. Sony kulaklık arayışındaysanız, sitemizi ziyaret ederek ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kablolu ve bluetooth özellikli kulaklık modellerimizi, ücretsiz kargo seçeneği ile en hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz. Kulaklık satın alırken, garantili olmasına ve dayanıklı ürünleri tercih etmeye özen gösterilmelidir. Özellikle gün içerisinde yoğun bir şekilde iş görüşmesi yapanlar için kablosuz kulaklıklar oldukça avantajlıdır. Birbirinden farklı renklere ve modellere sahip olan kulaklıkları sipariş vererek telefonlarınız ile birlikte müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sony Kulaklıkları Özellikli

Son dönemde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi bluetooth özellikli kulaklıklar olarak karşımıza çıkar. Kablo bağlantısına gerek duyulmadan, internet üzerinden cihazlar ile eşleşen belirtilen kulaklıklar, son derece pratik ve aynı zamanda kullanışlıdır.

 • Sony kulaklık başta olmak üzere, farklı markalara ait kablosuz kulaklık seçenekleri sitemizde mevcuttur.
 • Bu tür kulaklıkları düzenli bir şekilde kullanabilmek için şarj ettirmek gerekir.
 • Aralıksız kullanılması durumunda bluetooth kulaklıklar en az 8-9 saate kadar dayanıklılık sağlar.
 • Bu tür kablosuz kulaklıklar ile gelen çağrılar cevaplanabilir. Aynı zamanda müzik değiştirme özelliği de vardır.
 • Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarların tamamında kullanılabilen kulaklıklar, uzun süre değerlendirilebilecek avantajlı parçalar arasındadır.
 • Aynı zamanda kablosuz kulaklıklar aynı anda 2 ya da daha fazla telefona bağlanabilir.

Garanti özelliği: Sitemizde bulunan ürünlerimizin tamamında aynı zamanda garanti belgesi de mevcuttur. Sayfamızdan kulaklık alıp memnun kalmamanız durumunda en fazla 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi Sony Kukalıkları

Bluetooth kulaklık modelleri aynı zamanda yüksek ses kalitesi sağlaması nedeniyle de son derece avantajlıdır. Telefonları ile sürekli müzik dinlemeyi sevenler ya da video izlemek isteyenler, yüksek ses kalitesi sayesinde kablosuz kulaklıkları tercih edebilirler.

 • Site içerisinde kulaklıkların tüm özellikleri detaylı bir şekilde yer aldığından dolayı bilgi sahibi olmak daha kolaydır.
 • Bluetooth kulaklıklar aynı zamanda son derece hafif ve küçük parçalar oldukları için kolaylıkla taşınabilir.
 • Kablosuz kulaklıklar tüm cihazlar ile eşleştiği için hem İos hem de Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilir.
 • Sitemizde bulunan kulaklıklarda aynı zamanda mikrofon seti de mevcuttur.
 • Fiyatları ürünlerin kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.
 • Bütçenize uygun kulaklık modelini tercih ederek kapıda ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sayfamızdaki ürünlerimizin tamamı orijinaldir. Farklı markalara ait kulaklık ve diğer aksesuarlar, tamamen orijinal kutuları ve ambalajları ile birlikte tarafınıza yollanır. 

Uzun Süre Şarj Etmeden Kullanma Fırsatı Sony Kulaklıkları

Bluetooth özellikli kulaklıklar söz konusu olduğunda sitemizde Sony ve birbirinden farklı marka seçeneği mevcuttur. Sony kulaklık modelleri, hem dayanıklı hem de kullanışlı olmaları nedeniyle son derece avantajlıdır.

 • Kulaklık tercih ederken, su geçirmez özelliklerde olunmasına dikkat edilmelidir. Su geçirmeyen kulaklıklar daha uzun yıllar zarar görmeden değerlendirilebilir.
 • Sayfamızda kulaklıklar ile ilgili görüntüler olduğundan dolayı ürünler hakkında daha kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Özellikle kablosuz kulaklıklarda bulunan akustik ses sistemi sayesinde, seslerin kalitesi son derece yüksektir.
 • Kablosuz kulaklıkları tercih edecek olan kişilerin bütçelerine göre ürün seçenekleri sitemizde her geçen gün biraz daha yenilenir.

Sayfamızdan yapacağınız alışverişler sırasında üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Kayıt olmadan ya da kullanıcı bilgilerinizi aktarmadan, beğendiğiniz kulaklık modellerinden pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.