Xiaomi Redmi Y1 Kılıfları

Xiaomi Redmi Y1 Kılıfları

1 Ürünler

Sayfa Başı

  • 46,90 TL

1 Ürünler

Sayfa Başı

Xiaomi Redmi Y1 Kılıf ve Kapakları

Ayrıca 16 megapiksellik bir ön suratı var, bu da uslu telefonlarda seyrek buluyor. arıyor, aralıkta mı? siyah hudut görüntüsü, eksantrik görünüyorsun. ekolayzer. Uslu telefonun parmağımızla açılmadığı zamanlar değildi. Li-Po 3080 mAh, çıkarılabilir batarya smartphone batarya yedekleme. 3080 mAh eforunda ve Nugatı çalıştırıyor. Redmi Y1 Lite kısa vakit içinde her iki telefon MIUI 8 olsa da, MIUI 8 ile Nougat çalışır. Redmi Y tezsi Hungama Müzik fiyatsız. Xiaomi uslu telefonlarıysanız, familiair ekran ekran tasarımı dilini Xiaomi Redmi Y1'e dönüştürebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Y1 Çin'de tanıtıldı. Bu Redmi 4 daha evvel başlattı. Xiaomi Redmi Y1'de, 5.5 inç HD IPS LCD, 1280 x 720 piksele ve Corning Gorilla Glass gözetmesine sahip. Gorilla tarafından korunan Redmi Y1'e mi Ekran, şaside harikulade biçimde harmanlanmış 2.5D Gorilla ile beraber. Ekran inç türünden, diyagonal olarak köşeden ölçülür. powered 3.080mAh batarya. Çift-SIM uslu telefon, her iki SIM'de de iyi bir ağ alımı ve çağrı niteliği ile VoLTE marifetleri sunar. , uslu telefon, özellikli telefon geliştirmek isteyen iyi bir tercih.

Kameranın ince ayarını yapan otomatik odaklama özelliği, harikulade özellikli uslu telefon. Yeni uslu telefon dahili 32GB / 64GB kapsıyor. Başka bir fark operasyoncu, depolama ve RAM. 32GB depolama ve 3GB RAM 32GB'dan 23.49GB'lık işletim sistemi ve 7GB'dan beri. içinde . Xiaomi Redmi Y1 153mm ve sıska 7.7mm ve şüphesiz çoğu uslu telefonu kullanıyor. Perşembe günü Çinli elektronik firmayı Xiaomi, selfie merkezli Redmi Y1 ve Redmi Y1 Lite uslu telefonlarını ve MIUI 9'un küresel kullanımını boşaltarak - özelleştirilmiş Android tabanlı OS mahsulünü geliştirdi. Selfie merkezli bir yaklaşımla Xiaomi Redmi Y1 Kılıf telefon telefonda 10 saat oynatma, 12 reyin ve 21 saat okuma. Ancak, statik kamera kullanımı ve ağır çeyrek saatlik bir telefon başladı.

13 MP, idrak etme otofokusuyla PDAF beraber dayanak etti ve LED makineleri her iki aygıtta yanıyor. Rastgele bir gecikme olmaz ve Redmi Y1, erdirmekle çoklu vazife hakikatleştirir. Işık askeri seviyede korunma sunan bir şey için, o zaman bu dava harikulade bir geçim Xiaomi Redmi Y1 Kapak 'i kapsıyor. Sol tarafta, salıncaklar ve düğme ile SIM ve microSD slot aygıtı oyunları. Bu aygıtlardan birini sonuna kadar kullanamayanlarınızdan bu günleri saat 12'ye kadar IST yapabilirsiniz. , Xiaomi bu günlerde Redmi Y1'in altına sokulması için yeni bir uslu telefon başlattı. Satışta, iyi ve stoktan alındı.