Xiaomi Mi 5 S Plus Kılıfları

Xiaomi Mi 5 S Plus Kılıfları

5 Ürünler

Sayfa Başı

  • 34,90 TL
  • 26,90 TL
  • 39,90 TL
  • 2 Yorum
    34,90 TL
  • 1 Yorum
    26,90 TL

5 Ürünler

Sayfa Başı

Xiaomi özellikle de son dönemlerde uygun fiyatlarda üretmekte olduğu birbirinden farklı özelliklere sahip cep telefonları ile bir anda en çok konuşulan telefon modelleri içerisindeki yerini almayı da başardı. Böylece pek çok kişi artık satın alacağı cep telefonuna çok fazla para vermek istemiyor fakat özelliklerinin mümkün olan en iyi seviyede olmasını istiyorlarsa, tercihlerini Xiaomi’den yana yapıyorlar. Xiaomi Mi 5 S Plus ise Clear Sight teknolojisini kullanan ilk çift kameralı cihaz olarak bilinmekte. Xiaomi Mi 5 Plus kılıfları sayesinde de bu cep telefonları istenildiği gibi korunmuş oluyor.

 

Karbon silikon kılıflar, Xiaomi Mi 5 Plus kılıfları, oldukça kolay bir şekilde takılıp çıkartılabiliyor. Yumuşak dokulu silikondan üretilen olan cep telefonu kılıflarında boya çıkması ya da renk atması gibi sorunlar kendini göstermeyecektir. Telefonun ön yüzünü kapatmayacak olan kılıfın kullanımı çok basittir. Cep telefonunu kullanırken çok şık bir görünüme sahip olmasını isteyen insanlar, bunun için kılıf seçimlerine de ciddi anlamda dikkat ediyorlar. Metal kapak kılıf modeli, böyle düşünen insanların isteklerini yerine getirecek tarzda özel olarak üretilmiştir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu kılıfların arka kısımları ayna özelliğine de sahiptir. 4 farklı renkte hazırlanmış olan kılıflar arasından istenilenler gönül rahatlığı ile seçilebilecektir.

 

Silikon kılıflar da yine Xiaomi Mi 5 Plus kılıf arasında kendine yer buluyor. Bilindik tarzda ancak oldukça sağlam yapıda hazırlanmış olan bu kılıf modeli cep telefonun arka kısmını başta toz olmak üzere kir ve darbelerden korumaktadır. Oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmakta olan bu cep telefonu kılıfları sayesinde artık cep telefonları daha öncesinde olmadığı kadar etkili bir şekilde korunmuş olacaktır. Cep telefonu kılıfı seçiminde önemli olan şeylerin başında her zaman kalite gelmeli. Çünkü aksi halde yani görünüş bakımından güzel olan ancak kaliteli ve dayanıklı bir malzemeden yapılmamış olan kılıflar ne yazık ki istenildiği gibi başarılı sonuçların elde edilmesinin önüne geçecektir. Dolayısıyla her zaman en kaliteli malzemelerden hazırlanmış olan kılıflar arasından seçimlerin yapılmasına dikkat edilmelidir.