Xiaomi Mi 5 Kılıfları

Xiaomi Mi 5 Kılıfları

7 Ürünler

Sayfa Başı

 • 1 Yorum
  39,90 TL
 • 49,90 TL
 • 39,90 TL
 • 2 Yorum
  49,90 TL
 • 42,90 TL
 • 1 Yorum
  71,90 TL
 • 66,90 TL

7 Ürünler

Sayfa Başı

Oldukça uygun fiyatlara kaliteli ve üst düzey bir cep telefonu deneyimini elde etmeyi isteyen insanların isteklerini yerine getirmeyi hedeflemiş olan Xiaomi Mi 5, genel kullanım deneyimi ve tasarımı ile de göz doldurmayı başarıyor. Ortaya çıktığı ilk günden bu yana pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan cep telefonu, böylece birçok işlemi aynı anda yapmak isteyen insanların bu konudaki isteklerini yerine getirmeyi başarıyor. Cep telefonunu uzun süreler boyunca kullanmak isteyenlerin ise Xiaomi Mi 5 kılıfları arasından seçimler rahatlıkla yapılabilecektir. Özellikle gençlerin en fazla tercih ettikleri kılıf modellerinin başında ise şarjlı kılıflar geliyor.

 

Bilindiği üzere akıllı cep telefonlarının yaşadıkları en büyük sorunlardan bir tanesi, şarjının hızlıca bitmesi. Böylesi durumlarda sürekli olarak şarj ile uğraşmak istemeyen kişiler ise Xiaomi Mi 5 kılıf içerisinde yer alan şarjlı kılıflar ile bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş oluyorlar. Teleplus.com.tr içerisindeki kılıf modelleri ise bununla sınırlı kalmıyor. Kadınların büyük bir kısmı seçtikleri kılıfların yalnızca cep telefonlarını dış etkenlerden korumasını istemiyor aynı zamanda kılıfın telefonu güzel göstermesini istiyorlar. Böylesi durumlarda ise tercihlerini sulu desenli silikon kılıflardan yana kullanıyorlar. Bu kılıflarda yer alan desenlerin yanı sıra hareketli yapısı da kadınların isteklerini en etkili şekilde yerine getirmeyi de başarıyor. Üstelik bu kılıfların renkleri birbirinden farklı şekilde hazırlanmıştır. Böylece istenilen renge ait olan kılıflar kolaylıkla satın alınabilecektir.

 

Bunların yanı sıra Xiaomi Mi 5 kılıfları bununla da sınırlı kalmıyor. Cep telefonu kılıfının su geçirmez özelliğe sahip olmasını isteyenler ise bu özelliğe sahip olarak hazırlanılan modelleri inceleyerek aralarından seçimlerini rahatça yapabilirler. Lazer kesimli ve karbon silikon kılıf modelleri ise son dönemlerin en gözde modelleri içerisindeki yerini de almış durumda. Bu kılıflar, sade ancak şık görünümleri ile telefonları başarılı bir şekilde koruyor. Çift katmanlı tak kapak kılıf modeli ise telefonunu en üst düzey şekilde korumak isteyenler için özel olarak üretildi. Bu tarz kapak modelinin de birçok farklı rengi bulunmakta. Kırılmaz cam ile beraber kullanılması sonrasında cep telefonu oldukça etkili şekilde korunmuş olacaktır.