Xiaomi Mi Note 2 Kılıfları

Xiaomi Mi Note 2 Kılıfları

3 Ürünler

Sayfa Başı

  • 67,90 TL
  • 36,90 TL
  • 39,90 TL

3 Ürünler

Sayfa Başı

Bunun yerine Mi 5s ve Mi 5s Plus modellerinde olduğu gibi, Mi Note 2, gerçekten Qualcomm'un SenseID ile birlikte gelmelidir. Kutunun içinde savunmak için var, ancak Mi Mix' in daha güzel değil. Her halükarda, parmaklarınızın gerçekten ayrıcalıklı hissettirmek dışında pratik bir amaca hizmet etmese de, gerçekten istenen tasarım unsurudur. Telefonunuz bu kasanın içine sığar ve arkadan ve yandan temas koruması alır.

Cüzdan telefon koşulları, gelişmiş koruma sağlar. Ancak bu durumda oldukça pahalıya mal olacak ve değeri 2,500 TL 'den yüksek olacaktır. Xiaomi Mi Note 2 için iyi bir dokunuş olan açık bir koruyucu kılıf Satışlarını En Uyguna Teleplus.com.tr Aracılığı ile Alabilirsiniz.Halen Redmi Not 3 Pro Uluslararası Sürüm için uygun bir Kılıf ve kapak çeşitleri tam olarak çeşitleri yok. Telefon Koruma ve zerafet arasında mükemmel bir denge oluşturuyor. Bu durumla ilgili tarzı Xiaomi Mi Note 2 Kılıf çeşitleri yaptığı olağanüstü bir eserdir. Kasa tarafındaki yükseltilmiş dudak, herhangi bir imalat hatasına karşı 3 ay garanti ile ekran koruması sağlar.

İnce ve hafif polikarbonat kasa, çizilmelerden ve düşmelerden korur. Xiaomi Redmi Note 2 Kılıfları için on ideal örneği içeren bu listeyi doğrulayın ve yorum bölümündeki favori durumunuzu bize bildirin Bu durumlara farklı renk ve malzemelerden erişilebilir, her biri farklı koruma seviyeleri sağlar. Gereksinimlerinize uyacak çok çeşitli türde durumları keşfedebilirsiniz. Xiaomi cep telefonları için cep telefonu kasaları ve kapakları mı arıyorsunuz? Teleplus.com.tr Sitesi aracılığı ile doğru adrestesiniz. Maksimum koruma için, temperli cam ekran koruyucuyu bir kutu gibi güzel kullanın.

Sert kapaklar, telefon ekranınızın sağlamlığını da güçlendirir, böylelikle çarpma ihtimalini önemli ölçüde azaltır. Xiaomi cep telefon örnekleri, telefonunuzun kenarlarına ve kenarlarına ek koruma sağlar ve tasarım ve stilde minimalisttir. Xiaomi cüzdan telefonu durumları genellikle orijinal veya sentetik deri kullanılarak oluşturulur ve klasik siyah, kahverengi ve kırmızı renktedir. Bu örnekler ayrıca önemli kartları ve nakitleri taşımanıza izin veren kullanışlı kart cephanelerini de içeriyor. Zayıf plastik durumlar akıllı telefonunuzun şık tasarımını ve stilini gösterebilirken, daha güçlü cep telefonu koşulları çok daha fazla korumayı ekleyecek ancak hantal olacak ve cihazınızı tamamen gizleyecektir.