Xiaomi Mi Note 10 Pro Kılıfları

Xiaomi Mi Note 10 Pro Kılıfları

18 Ürünler

Sayfa Başı

 • 34,90 TL
 • 67,90 TL
 • 49,90 TL
 • 1 Yorum
  49,90 TL
 • 49,90 TL
 • 69,90 TL
 • 44,90 TL
 • 44,90 TL
 • 66,90 TL
 • 43,90 TL
 • 56,90 TL
 • 34,90 TL
 • 61,90 TL
 • 36,90 TL
 • 64,90 TL
 • 44,90 TL
 • 1 Yorum
  64,90 TL
 • 42,90 TL

18 Ürünler

Sayfa Başı

Xiaomi Mi Note 10 Pro Kılıf

Kılıflar üçlü kablosuz şarjı ve iPhone 11’ler ile gelen 18 wattlık kablolu şarj aygıtınızı da destekliyor. Apple iPhone 11 Pro Kılıfları analisti Ming-Chi Kuo, 2019'da üç yeni iPhone'un da "iki taraflı kablosuz şarjı" destekleyeceğini belirtti. Bu yeni versiyon kılıfları satın almak için şimdi azıcık daha fazla neden var. Uygun maliyet avantajından yararlanarak yalnızca kendiniz için değil beğendikleriniz için de seçtiğiniz kılıfları sepetinize atabilirsiniz. Bu hoş cep telefonu aksesuarlarını siz kıymetli alıcılarımıza her zaman en uygun maliyet siyaseti ile sizlerle buluşturmak en ehemmiyetli maksadımız olmuştur. Apple yeni cep telefonu modeli iPhone 11 yi geçtiğimiz günlerde kullanıcıların alkışına sundu. Hem şık bir görüntü elde edilmesi hem de istenen gözetmenin sunulması mevzusunda galibiyetli bir kılıf modeli sunulmakta. Son olarak iPhone 11 Max'in kılıfına ait olduğu iddia edilen bir görüntü ise sosyal medyada süratle dağılmaya başladı. Yeni Transparanlık modu ise dışarıdan gelen sesleri kullanıcılar ne kadar dinlemek istiyorsa o kadar dinleyebilecek. Koruma kısmında ise çok yüksek bir galibiyet oranı beklememek gerekiyor. Bu vaziyette de telefonların çizilmeye karşı gözetmesiz olduğunu söylemek gerekiyor.

Köşe kısımlarında yer alan ekstra katman, düşmelere karşı kılıfın azıcık daha yüksek bir koruma sunmasını sağlamakta. Ek bir katman dahi koruma sunmasının artısını düşmelere karşı görüyoruz. Düşmelere bağlı telefonlarda arızalar oluşabilir. İlk 20'de 2 müessese unvanının söylenmesini istemedi. İlk sırada Smartish Kung Fu Grip kılıf var. Vakkorama, stiline ve zevkine göre modeller bulman için enerji dolu çanta ve kılıf alternatifleriyle seni bekliyor. Bu kılıflar banal kılıflara göre daha kalın ve büyük göründüğü için telefonlarını çok sık düşüren ve ağır işlerde çalışan kullanıcılar için en uygun olanıdır. Basın söylemesine göre çift mikrofonlu bir sistem kullanılan kulaklık, ses sinyallerini saniyede 200 kez uygun biçimde tertip ediyor. Apple tasarımı bu kılıf, iPhone 7 veya iPhone 8 inizin ses düğmelerinin, Yattırma/Uyandırma düğmesinin ve meyilli kenarlarının üzerine bütün oturuyor ve ekstra kalınlık yaratmıyor. Bütün kaplayan özel yapım 3D sırçalar, standart temperli sırçalar, ince ve gözeticiliği yüksek nano filmler ve çizilmeye karşı dayanıklı full body ekran gözetici filmler satışa çıkmış vaziyette. Başka Bir Deyişle hengameli bir etrafta misalin yolda telefonda konuşurken çevrenizde hengame olsa bile sesinizi akıcı bir biçimde karşı tarafa eriştirebileceksiniz. Bünyelerinde batarya yer alacak kılıflar, bu sayede telefonların kullanım sürecini ciddi biçimde artıracak. Laf edeceğimiz kılıflar, bu alanda ad yapmış olan markaların kılıfları ve her yıl yeni iPhone modellerine göre uyarlanan seriler.

Phone 11 Smart Battery Case olarak adlandırılan bu kılıflar, serinin bir evvelki kılıflarından değişik özellikler sunuyor. Sorgu şu, bu yeni eklemeler ve özellikler Apple yutturmacalarına kıymet mi? Öyle yada böyle Apple tarafından fotoğrafı olarak satılan bu Smart Batary Case - iPhone Uslu Pilleri makinelerin ömrünü netlikle uzatıyor. Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj makineleriyle de geçimli. Apple’ın en yeni Smart Battery Case alternatifleri 999 TL’den satılıyor. Türkiye’de tüm modeller ve renkler için 999 TL‘den satışa sunulan bu kılıflar bir de kablosuz şarj özelliğini destekliyor. İPhone 11 Pro'nuz için ucuz bir ten çanta istiyorsanız Jijaogara ten çanta iyi bir öneri. Telefon kılıfı satın almak istiyorsanız rotanızı her daim sitemize çevirin. Meseleli ve arızalı mahsullerle alakalı tarafımıza size sevk edilen fatura üzerindeki telefon numarasından yada mail adresimizden erişerek bilgi verebilirsiniz. Xiaomi mi Note 10 Pro Kılıf Telefon kılıfınızı dilerseniz giysinizle kombinleyebilir, dilerseniz de duygularınızı yansıtan desenlerle süsleyebilirsiniz. Arka kısımda yer alan karbon fiber kısım, hem ekstra bir koruma sunulmasını sağlıyor hem de telefonun elde rahat yakalanmasını sağlıyor. Kılıfın arka kısımda tamamen saydam oturumu öne çıkıyor. Ekstra koruma sunan kılıflardan biri olan Ferilinso iPhone 11 kılıf, arka kısımda özel bir stant alanına sahip. Koruma kılıfı mevzusunda iyi seçeneklerden biri olan Spigen Slim Armor CS, hem şık hem de oldukça eforlu bir yapıya sahip.

Şirketimiz ambalajlama mevzusunda oldukça alıngandır ve lüzumlu her türlü temkini almaktadır. Cep Telefonu Kılıfları Şarjlı Kılıflar iphone kılıfları arasında en pahalı olan kılıflar arasında yer almaktadır. Ekranların korunmasını sağlayacak olan kılıfın kapak kısmında kredi kartı koymak için de bir kısmın bulunduğunu da ilave edelim. 4.7 inçlik iPhone 6 için Dünyaca namlı markaların kılıflarını bulabilirsiniz. Bu hafta içerisinde yeni seri iPhone uslu telefonlarının satışa çıktığını görmek olası olacak. AirPods Pro’lar, 5 saate kadar kullanım zamanına sahip olacak. İPhone 9, X'in modelinde olabilir, bu surattan şimdi bildiğimiz ve beğendiğimiz çentiklere sahip ve bir LCD ekran ile. 2. jenerasyon AirPods modelinde de kullanılan H1 yongasını kullanan AirPods Pro, Bluetooth 5.0 irtibat teknolojisini kullanıyor. Bu sebeple ne kadar optimize edilmiş olurlarsa olsunlar, etkin kullanan iPhone kullanıcıları için iPhone’ların pil müddetleri neden se yetmiyor hatta zamanla pillerde yaşanan kasvetler suratından bu kullanım müddetleri giderek eksiliyor. Tasarımsal açıdan yeniden aynı şablonu kullanan Apple’ın, telefonun kalınlığını çoğaldırmamak için çıkıntılı bir tasarıma yer verdiğini belirtelim. Dünyadan en aktüel haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş büyümeler için Hürriyet'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.