Xiaomi Mi Note 10 Kılıfları

Xiaomi Mi Note 10 Kılıfları

21 Ürünler

Sayfa Başı

 • 34,90 TL
 • 67,90 TL
 • 56,90 TL
 • 44,90 TL
 • 44,90 TL
 • 49,90 TL
 • 49,90 TL
 • 53,90 TL
 • 69,90 TL
 • 43,90 TL
 • 49,90 TL
 • 34,90 TL
 • 49,90 TL
 • 33,90 TL
 • 36,90 TL
 • 64,90 TL
 • 74,90 TL
 • 71,90 TL
 • 49,90 TL
 • 44,90 TL
 • 42,90 TL

21 Ürünler

Sayfa Başı

Xiaomi Mi Note 10  Kılıf

Pad Artıları da USB C dayanakçı olmak için ilk Elma hücresel aygıtlardır. Pad ve laptop'unu dikkat çekici modellerdeki bu çantalar ile taşırken zevkini de yansıtabilirsin. Sırça ekran gözeticileri alırken dikkat edilmesi gereken kriterler bulunuyor: Sırçanın mat ya da parlak olmasını fonksiyonellik açısından bir fark yaratmıyor. Phone’un Lightning girişi üzerinden aygıta bağlanan bu kılıf, harici pil bitene kadar iPhone’un şarj olmasını sağlıyor. AMX, tıpkı fiziksel suni zeka operasyoncusu gibi, özellikle görsel operasyonlarda devreye giriyor ve öbür misyonların topallamadan hakikatleştirilmesini sağlıyor. Askılı versiyonları mahsulü anahtarlığa ya da çantaya takmayı sağlıyor. Son senelerde iPhone modellerinin tanıtılmasına birkaç gün kala telefonlarla alakalı bir hayli ayrıntı ortaya çıkıyor. 2018’in son aylarını ve 2019’u beklediği satış sayılarıyla kapatamayan işletme, bu defa tasarım ve performans olarak kuvvetlendirdiği makineleriyle sahneye çıktı. Tasarladığınız tüketmenin büyüklüğü ne olursa olsun, satıcılarımızın tümünden aynı nitelikte hizmeti sevkiyatı ve satış sonrası takviyeyi bulacaksınız. Ayrıca, altındaki tüm ehemmiyetli vakaları bulacaksınız. Ayrıca, bir folio vakayı olduğundan, kartlarınızı ve nakit paralarınızı rastgele bir mesele olmadan gizleyebilirsiniz. Folio stili cüzdan çantasında üç kredi kartı yuvası ve girişteki banknotlar için bir yer var. Kılıfın ehemmiyetli avantajlarından birisi de arka kapakta kredi kartı kısmının olması.

Arka kamera sensörlerinden birisi geniş açılı lense sahip. Tertemiz iPhone Pro ve Pro Max'ın dijital kamerası üç lense sahip. Phone 11 Pro Max ne kadar? Phone 11 Pro Max ise aynı özellikleri daha büyük bir ekranda sunuyor. Phone 11 Pro ne Kadar? Phone 8 için üretilmiş kırılmaz ekran gözetici Film, Kılıf, Aksesuar modelleri ve alternatifleri aynı gün kargo ve kapıda ödeme alternatifi ile Buff Labs Turkiye üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. iPhone X için üretilmiş orjinal Ekran Gözetici Film, Sırça, Full Body, 5D, Privacy, Kılıf, Kapak, Kablo, Aksesuar modelleri ve alternatifleri aynı gün kargo ve kapıda ödeme alternatifi ile Buff Labs Turkiye üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizden sipariş ettiğiniz mahsullerde iade alternatifi mevcut olup sipariş edilen mahsul aynı gün kargoya verilir. Xiaomi Mi Note 10 Kılıf Çıktığı ilk günden bu yana ülkemizde en çok seçim edilen telefonlar listesinde ilk sıralarda yer almıştır. Bu renk spektrumu arasında kullanıcıların en çok seçim ettiği kılıf renkleri arasında, siyah, pembe, altın sarısı, lacivert, kırmızı, saydam, turkuaz renkleri en çok seçim edilen renkler arasında yer almaktadır. Kadınlar için daha ziynetli, daha fazla biçimli modeller mevcutken, erkekler için daha sade tek renk üzerine yapılmış kılıflar seçim edilmektedir.

· Mat ve yıkanabilir silikon kılıflar gibi bir çok kılıf iPhone 11 Pro için özel olarak üretilmiştir. Sarihçesi, iPhone 11 Pro üstün sırça tasarımı ve muhteşem optiği ile şahane görünüyor. Bu sebeple, bu yazıda, iPhone 11 Pro için en iyi 10 ten kılıfın bir listesini hazırladık. Ancak yukarıyadaki sayılardan yola çıkarak bir varsayım yürütecek olursak, 999 dolarlık iPhone 11 Pro TL kurunda aidatsız 5750 TL’ye denk düşüyor. Bu sebeple, misallerin hepsi iki telefonla da çalışmaz: Misalin, iPhone XS'in alt kenarında tamamen değişik hoparlör ızgaraları vardır ve kamera birimi çok hafif tamamen değişik bir ebattadır. Xiaomi Kılıf AliExpress en son teknik alt yapı ile size süratli ve tehlikesiz ödeme usulleri sunar. Ekran gözetici, silikon kılıf, renk değiştiren telefon kapakları son trend modelleriyle sizlerin alkışına sunuldu. Fakat takdir ederseniz ki Kerf Wood kılıf, ahşap yapısı sebebiyle düşmelere karşı azıcık daha dayanıksız olabiliyor. İçeride, telefonu toz ve çizilmelere karşı gözetmek için bir TPU muhafazası vardır. Bunun yanı gizeme, folyo kılıf ağır damla ve çizilmelere karşı 360 derece koruma sağlar. Cep telefonu kılıf kapak ve ekran gözetici çeşitlerini kapıda ödeme teminatı ile Coloredway’de bulabiliriniz. Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları süratli gönderim, kapıda ödeme, geniş marka-model spektrumu ve şahsa özel tasarım alternatifleriyle Coloredway’de. Her sene olduğu gibi bu senede Apple yeni iPhone modellerini tanıtmış olmasına karşın, aksesuarları satışa sunmayı zamana yayıyor.

Ailenin fiziksel açıdan en ufak ebatlara sahip modeli iPhone 11 Pro, ufak ekranlı yeni bir iPhone isteyenlere hitap ediyor. Phone 11 duvar kağıtları da bu sadeliğe eşlik ediyor. Phone XS Kapak İOS gadget'ınıza GBA4iOS'u galibiyetle yükleyeceksiniz. Phone 11 Pro Max Kapak Öbür Mous alternatifleri arasında karbon fiber ve arttaki ceviz cilaları sayılabilir. Mous kılıfları, telefonu tamamen gözetmek için öne doğru küresel kenarları olan bir dudak ile planlanmıştır. Kılıfı rastgele bir tabana koyduğunuzda telefonunuzun kamerası 1mm yüksekte kalacak biçimde planlanmıştır. Uslu telefonların albenisini kaybetmemesinin yanında görünmez kazalara karşı zarar görmemesi için de hemen herkes tarafından kullanılan cep telefonu kılıfları artık stilimizin de bir parçası. Muhtemelen 7nm’lik mimariyi yinelediği için artık daha fazla transistör ilave ederek kendisini tehlikeye etmek istemedi. Neticede, Lonli Basic iPhone 11 Pro için en iyi ve daha ucuz ten çantalardan biridir ve onunla gidebilirsiniz. Phone 11 Pro Max Kılıfları Tasarım, yeni iPhone'da çok az değişik olabileceğinden Apple bu gidişatın yalnızca XS için uygun olduğunu söylüyor.