Vodafone Kılıfları

Vodafone Kılıfları

9 Ürünler

Sayfa Başı

  • 61,90 TL
  • 65,90 TL
  • 65,90 TL
  • 61,90 TL
  • 66,90 TL
  • 61,90 TL
  • 66,90 TL
  • 61,90 TL
  • 66,90 TL

9 Ürünler

Sayfa Başı

Cep telefon kılıfları ilk yayılmaya başladığı günden bugüne kadar oldukça ilgi gördü. Her an her yerde bulunabilecek telefon kılıflarının birçok modelini vodafone bayiliklerinde de bulmak mümkün. Vodafone kılıfları birçok markaya uygun olarak müşterilere hizmet veriyor. Hem şeffaf hem silikon veya farklı türde cep telefon kılıfları mevcuttur. Her zevke uygun birçok renkleri de var. Gençler bu kılıfları kullanırken işi biraz eğlenceye de dönüştürmeye başladı. Çeşitli karikatür modellerinde veya kulakları olan kılıflar oldukça ilgi görüyor.

Telefon Kılıflarını Kapınıza Getirin!

Cep telefon kılıflarını birçok ürün gibi internet üzerinden satın alabilir hatta kargo ile kapıda teslim yaptırabilirsiniz. Bunun için özel bir cihaz alet kapasitesi olan teleplus.com.tr sitesine girerek, güvenilir bir alışveriş yapmak mümkün. Sistem de cep telefon kılıfları dışında kırılmaz cam veya kulaklık gibi daha birçok cihaz aletleri yer alıyor. Batarya veya şarj cihazları satışı da yapılmaktadır. Her markaya uygun modeller bulunabilir. Bunun için kişinin cihazının marka ve modelini doğru tercih etmesi yeterli olur. Vodafone kılıf tercih etmek isteyenler ise en yakın bayiliklere giderek cihazlarına uygun kılıflar bulabilirler.

Telefonunuzu Her Anlamda Korumaya Alın!

Dokunmatik camlara sahip cihazlar nerdeyse tuşlu tüm cihazları tarihe karıştırdı. Durum böyle olunca cihazların hassasiyeti ve korunması daha çok önem taşımaya başladı. Camı aynı zamanda tüm işlemleri yapan cihazların camlarına zarar gelmesi telefonların işlevini doğrudan etkiliyor. Bu yüzden kullanım titizliğini de göz önünde bulundurarak, cihazlara kırılmaz cam veya cihazı kaplayacak sağlam kılıflar kullanmak gerekiyor. Bu kılıflar ile cep telefonu düşme ya da darbe aldığı zaman zarar görmüyor. Aldığı darbe sonucu cihazdan önce zemin ile kılıf temasta bulunuyor. Aynı şekilde kırılmaz camlar oldukça dayanıklı yapıya sahip. Ne kadar darbe görse de cihazın camı zarar görmüyor. En ağır darbelerde ise kırılmaz cam hasar görürken, cihazın kendi camı olduğu gibi kalıyor. Kırılmaz cam çıkarıldığı zaman cep telefonunun kendi camı orjinal haliyle kullanıma hazır oluyor.