Turkcell Kılıfları

Turkcell Kılıfları

7 Ürünler

Sayfa Başı

 • 34,90 TL
 • 1 Yorum
  61,90 TL
 • 29,90 TL
 • 66,90 TL
 • 61,90 TL
 • 2 Yorum
  36,90 TL
 • 31,90 TL

7 Ürünler

Sayfa Başı

Cep telefonlarını hem koruma hem de görsellik amaçlı kılıf ile kullanma oldukça ilgi gören malzemeler oldu. Kılıflar telefonu korurken bazı kişiler içinde telefon süsü görüntüsü yaratıyor. Her model ve her markada ulaşabileceğiniz turkcell kılıf her an için ulaşıma uygun. En yakın bayiden hatta internet aracılığıyla sanal ortamdan bile ayağınıza kadar getirtmek mümkün. Tek önemli olan cihazın marka ve model bilgisini doğru kullanmak ve kılıf ile birebir uyuşmasını sağlamaktan geçiyor.

Telefon Kılıfları Ve Daha Fazlası Evinize Kadar Geliyor! 

İnternet alışveriş ortamının her geçen gün artış gösterdiği ortamda telefon kılıfları veya farklı telefon aletlerini sanal ortamda seçebilir ve oturduğunuz yerden evinize kadar kargoyla hizmet alabilirsiniz. Tüm bu malzemelerin bulunduğu teleplus.com.tr adresini bu alışveriş için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yine bu sistem üzerinde kargo ve kapıya hizmet mevcuttur. Sistem telefon kılıfı dışında kırılmaz cam veya birçok markaya ait kulaklık, batarya gibi aletlerin hizmetini de sağlamaktadır.

Telefon Kılıfı Ve Kırılmaz Cam Kullanarak Cihazınızı Korumaya Alın!

Telefon kılıfları çok çeşitli olarak piyasada mevcuttur. Ancak özellikleri artan telefonların hassasiyetleri de arttığı için kılıfla birlikte camı korumak amaçlı kırılmaz cam kullanmak şart oluyor. Turkcell kılıfları yine kılıf dışında bir çok cihaz malzemelerinin de hizmetini veren bayilere sahiptir. Sosyal ortamda yapılan alışveriş için ise teleplus.com.tr adresi yeterli çeşitlere ve markalara sahip güvenilir bir sitedir. Cep telefon kılıfları ve kırılmaz camları cihazı çeşitli darbe veya sıvı dökülmesi gibi olaylardan koruyor.

Modellerin çok çeşitli ve çok renklerde olması ise kişiler üzerinde kullanım için bir zevk haline geliyor. Son dönemde gençler silikon ve karikatürlü kılıfları sıkça tercih ediyorlar. Birçok markada ise pencereli kılıflar da moda oldu. Cihazı hiç kılıftan çıkarmadan ya da kılıfı açmadan kişiler telefon görüşmesi yapabiliyorlar. Pencereli kılıflar bu yönüyle oldukça tercih ediliyor. Kırılmaz cam takılı cihazlar ise darbe aldığı zaman en kötü ihtimalle üzerine takılmış camı kırarak, cihazı sağlam bırakıyor. Kılıflarınızı zevkinize göre seçmek için en yakın türkcell bayisine gidebilir ya da teleplus.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz.