Turk Telekom Kılıfları

Turk Telekom Kılıfları

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

Telefon kullanımından önemli bir aksesuar olan kılıf seçimi oldukça önemli bir işlemdir. Telefonlarınızın daha uzun bir ömre sahip olabilmesi için mutlaka seçtiğiniz kılıfın kalitesine önem vermeniz gerekiyor. Türk telekom kılıfları bu yönden sizlere iyi bir kalite sunabiliyor. Telefonlarınızın modeli ne olursa olsun birebir uyabilecek şekilde kılıf bulabilirsiniz. Aynı şekilde kılıfların telefonları terletmemesi ve soğuk hava koşullarında da donmalardan koruması gibi farklı işlevleri de bulunuyor.

Seçeceğiniz kılıfın mutlaka telefonlarınızın modeline uygun olan orijinal kılıfı olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Aksi halde kullanımı konusunda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Pencereli Türk Telekom kılıflarını tercih ederek hem kolay bir kullanım elde edebilir hem de telefonunuzun daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Kılıf Özellikleri

Türk Telekom kılıfları öncelikle pencereli ve esnek kılıflardır. Birebir modele uygun olarak üretiliyor ve kesinlikle telefonun zarar görmesini engelliyor. Bu tür kılıflar dünya genelinde en çok tercih edilen kılıflardır. En çok tercih edilenler arasında yer almasının nedeni ise sert darbeler karşısında önemli ölçüde korumasıdır. Silikon içeriğe sahip olması kılıfın daha yumuşak olmasını ve darbe sırasında esnekliği sayesinde telefonun ekranının zarar görmesini engelliyor.

Diğer özelliklerini de inceleyebilir ve telefonlarınıza ne gibi özellikler kazandıracağını görebilirsiniz. Şık tasarıma sahip olmasından dolayı çok fazla tercih ediliyor olsa da Türk Telekom kılıfları çok esnek kılıflardır. Esnek olduğu için de kolay bir şekilde temizlenebiliyor, takılabiliyor ve çıkarılabiliyor. Dokunduğunuzda ilk olarak hissedeceğiniz şey ise çok kaliteli bir materyal olduğudur. Model için özel olarak üretildiğinden takıldığında telefona birebir uyum sağlayan bir özelliği vardır ve istenmediği taktirde kendiliğinden telefondan çıkmayacaktır. Kapaklı kılıf olarak üretildiği için mıknatıslı bir sistemi vardır. Bu da kapağın istem dışı olarak açılmasını engelleyen bir özelliktir.

Kolay Bir Şekilde Sahip Olabilirsiniz

Türk Telekom kılıflarının tüm modeller için uygun olanlarını Teleplus.com.tr sitesinden takip edebilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 24 saat içerisinde kargo ile evinize kadar teslim gerçekleşiyor ve aldığınız gün ürün kargoya teslim ediliyor. Ödemeler konusunda da taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz ve kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.