Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları

Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları

6 Ürünler

Sayfa Başı

 • Sony Xperia XA1 Ultra Deri Dokulu Silikon Kılıf

  24,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Ultra Aynalı Metal Kapak Kılıf + Tam Kapatan Cam

  1 Yorum
  44,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Ultra Aynalı Metal Kapak Kılıf

  1 Yorum
  26,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Ultra Özel Karbon ve Silikonlu Kılıf

  1 Yorum
  24,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Ultra Kapaklı Kılıf

  28,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Ultra Yumuşak Silikon Kılıf

  14,90 TL

6 Ürünler

Sayfa Başı

Bir önceki versiyonu ile tasarım bakımından büyük benzerlikler taşıyan Sony Xperia XA1’i öne çıkartan özelliklerin başında ise kamerasının oldukça yüksek bir kaliteye sahip olması gelmekte. Böylece istenilen başarılı sonuçların elde edilmesi de mümkün oluyor. Uygun fiyatlara kaliteli bir cep telefonu satın almak isteyen herkes, böylece istedikleri sonuçlara oldukça kolay bir şekilde erişmeyi de başarmış oluyor. Peki, satın alınacak olan cep telefonunu en etkili şekilde korumak nasıl mümkün olacak? Teleplus.com.tr içerisinde yer alan Sony Xperia XA1 ultra kılıfları sayesinde artık cep telefonları hiçbir sorun olmadan korunabilecektir.

 

Cep telefonunu korurken aynı zamanda şıklığını da ortaya koymayı başarmak isteyenlerin en fazla tercih ettikleri Sony Xperia XA1 kılıfları arasında ilk sırayı ise aynalı metal kılıf alıyor. Metalden üretilmiş olan bu kılıf cep telefonunun arka kısmı eğer istenirse ayna olarak da kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli olan bu kılıf, uzun süreler boyunca hiçbir sorun çıkmadan rahatlıkla telefonlarda kullanılır. Özel karbon ve silikonlu kılıf ise farklı renklere sahip olması ile biliniyor. Yüksek kalite işçiliği ve hafif silikon yapısı sayesinde cep telefonunu tamamen saran bu kılıf sayesinde cep telefonu başta darbeler olmak üzere çizik ve tozlardan da en etkili şekilde korunmuş olacaktır. Sahip olduğu ince yapısı sayesinde cep telefonunun kullanımı konusunda herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir.

 

Bu sayede kullanıcılar Sony Xperia XA1 kılıf ile beraber telefonlarını kullanma konusunda hiçbir sorun yaşamayacaklardır. Bilindiği üzere pek çok cep telefonu kılıfı oldukça kaba bir yapıya sahip oldukları için çok fazla yer kaplayabiliyordu. Halbuki sitemiz içerisinde yer alan cep telefonu kılıfları oldukça hafif yapısı sayesinde rahat bir şekilde kullanılabilir. Üstelik kılıfların tamamı birbirinden farklı renklerde üretilmektedir. Böylece artık her yaştan insan, kendi isteklerine en uygun olacağına inandıkları kılıfları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapacaklar. Ve bu kılıfların kullanımı ile beraber artık birçok insanın yaşadıkları en büyük sorun olan cep telefonunun dış etkenlerden ötürü zarar görülmesi durumu da etkili şekilde ortadan kaldırılmış olacaktır. 

 

kargo bilgisi 

kapıda ödeme