Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları

Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları

4 Ürünler

Sayfa Başı

 • 1 Yorum
  44,90 TL
 • 1 Yorum
  44,90 TL
 • 1 Yorum
  66,90 TL
 • 34,90 TL

4 Ürünler

Sayfa Başı

Değişik Çeitleride Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları Modelleri

Akıllı telefonlar ve tabletler, son derece kullanışlı ürünler olmak ile birlikte, zarar görmemeleri için koruyucu aksesuarlar kullanmakta fayda vardır. Bunlardan bir tanesi olan kılıflar, telefonların vazgeçilmezleri arasındadır. Farklı kılıf, kulaklık ya da ekran koruyucu gibi modelleri incelemek isteyenler, Teleplus.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirler. Son derece uygun fiyatlı ve kaliteli parçaların yer aldığı sitemizde zevklere hitap edebilecek birbirinden farklı kılıf modelleri bulunur. Sony XA 1 ultra kılıf arayışındaysanız, sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Satın almanız durumunda telefon aksesuarları en fazla 24 saat içerisinde kargoya verilir ve tarafınıza ulaştırılır. Sitemizde aynı zamanda kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.

Son Model Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları ve Kapak Çeşitleri

Sony XA Ultra kapak kılıfı dışında sitemizde, neredeyse çoğu telefon markası için kılıf modelleri bulunur. Kolay bir tasarıma sahip olan sayfamızda, aradığınız tüm telefon aksesuarlarını bulabilirsiniz.

 • Telefon kılıfları sayesinde, düşme ya da çarpma gibi durumlarda ekrana zarar gelmez.
 • Çizilme, kırılma ya da çatlama gibi bir problem yaşanmadığı için telefon uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
 • Sony XA 1 ultra kapak modeli dışında sayfamızda, ekran koruyucu, kulaklık ya da yedek parça gibi telefon aksesuarları da bulunur.
 • Son model, hem kadınların hem de erkeklerin zevklerine hitap edebilecek olan kılıfları, uygun fiyatlara satın alarak telefonunuzda koruma sağlayabilirsiniz.
 • Özellikle ön cami hassas olan telefonların, en ufak bir darbe ile kırılmaması için bu tür kılıfların kullanılması son derece avantajlıdır.

Parlak renkli koruyucu modelleri: Sayfamızda parlak ve dikkat çekici renklerde telefon kılıfları bulunur. Mavi, sarı, yeşil, kırmızı gibi dikkat çekici renklerdeki kılıflar, tarzını yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında gösterilebilir. Fiyatları ise son derece ekonomik olan belirtilen kılıfları, sayfamıza üyelik oluşturmadan satın al linkine tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Telefonu Koruyan Sony Xperia XA1 Ultra Kılıfları

Sitemizde bulunan Sony XA 1 Ultra kapak modelleri ve diğer kılıflar son derece sağlamdır. Darbelere karşı özel olarak oluşturulan ürünler, sorun yaşamadan uzun yıllar kullanılabilir.

 • Sayfamızdan aldığınız ürünleri beğenmemeniz ya da herhangi bir problem yaşamanız durumunda 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 • Telefonların ön ve arka yüzeyini kaplayan kılıf modelleri, tam koruma sağlar ve ekranın kırılma riskini de en aza indirir.
 •  Birbirinden farklı markalara ait kılıf seçeneklerinin yanında sitemizde tabletler için de kapak modelleri mevcuttur.

Aynalı kapak modeli: Teleplus.com sayfamız içerisinde bulunan aynalı kapak modelleri de en çok kadınlar tarafından talep görür. Dış yüzeyi aynalı ve taşlı olan kapaklarımız, tarzını yansıtmak isteyenler açısından son derece avantajlıdır. Tüm telefon modelleri için oluşturulan aynalı kapaklar, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır.

Telefonunuzun Güvenliğini Arttırın Sony XA1 Ultra Kılıfları

Telefon kılıfları ya da kapakları kadar, kırılmaz cam kullanımı da son derece önemlidir. Sony XA 1 ultra kapak modeli dışında, belirtilen telefonlar için ekran koruyucuları da sitemizde mevcuttur.

 • Tam korumalı, cam ya da Nano teknolojiye uygun bir şekilde üretilen ekran koruyucular, telefon kullanım ömrünün uzamasına destek verir.
 • Kırılmaz camlar sayesine telefonların üzerinde çatlak ya da çizik oluşmaz.
 • Bu tür ekran koruyucuların telefona zarar vermemesi adına 6 ayda bir yenilenmesinde fayda vardır.
 • Ekran koruyucu fiyatları da sitemizde son derece ekonomik olduğu için problem yaşamadan sipariş verebilirsiniz.

Sitemizde alışveriş yapmadan önce üyelik oluşturma zorunluluğu yoktur. Beğendiğiniz ürünü hemen satın al linkine tıklayarak sipariş verebilirsiniz.