Sony Xperia XA1 Kılıfları

Sony Xperia XA1 Kılıfları

4 Ürünler

Sayfa Başı

 • Sony Xperia XA1 Özel Karbon ve Silikonlu Kılıf

  24,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Kapaklı Kılıf

  28,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Aynalı Metal Kapak Kılıf

  26,90 TL
 • Sony Xperia XA1 Yumuşak Silikon Kılıf

  14,90 TL

4 Ürünler

Sayfa Başı

Kaliteli ancak uygun fiyatlara akıllı cep telefonu satın almak isteyen insanların büyük bir kısmı, cep telefonu satın almadan önce oldukça ciddi araştırmalar yapıyorlar. Sony de insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına birbirinden farklı cep telefonlarını hazırlayarak satışa sunuyor. Sony Xperia XA1 ise son dönemlerin gözde telefon modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Kasa tasarımında çok fazla değişim olmayan cep telefonu modelinde en önemli özelliklerden bir tanesi ise kenar tarafların kavisli hale getirilmesidir. Böylece cep telefonu ele oturuyor. Aynı zamanda cep telefonun arka kısmı da oldukça pürüzsüz. Bu pürüzsüz sayesinde cep telefonu oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Sony Xperia XA1 kılıfları sayesinde satın alınacak olan cep telefonu çok daha uzun süreler boyunca hiçbir sorun yaşanmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Şimdilerde akıllı cep telefonlarını çok daha uzun süreler boyunca kullanmak isteyen kişilerin tercih ettikleri Sony Xperia XA1 kılıfları ile beraber telefonlar darbelere karşı en etkili şekilde korunmuş oluyor. Delikli kapak kılıf modeli, telefona şık ancak yüksek koruma sunmakta. Üstelik bu kılıfın boyasında herhangi bir çıkma ya da renk atma gibi sorunlar kendini göstermeyecektir. Öyle ki kılıf ele alınır alınmaz ne kadar kaliteli olduğu da ortaya çıkmış olacaktır. Teleplus.com.tr içerisinde satışa sunulmuş olan bu kılıf oldukça kolay bir şekilde takılıp çıkartılabilmektedir. Üstelik delikli kapak kılıf telefonun ön yüzünü kapatmayacak, böylece kullanımında bir engel oluşturmayacaktır.

 

Aynalı metal kapak kılıf ise Sony Xperia XA1 kılıf içerisinde en fazla beğenilenlerden bir tanesi. Yüksek kalitede üretilmiş olan bu kılıf yalnızca darbelere karşı yüksek koruma sağlamasının yanı sıra ayna özelliğine sahiptir. Alüminyum alaşım yapısı ve hafif ince dayanıklı malzemesi sayesinde hem oldukça hafif bir görüntü ortaya çıkmayı başarıyor. Kapaklı kılıf modeli ise hem telefonu her türlü darbeden koruyor. Birbirinden farklı renge sahip olan kılıf modelleri sayesinde artık cep telefonları en yüksek performans ile başarılı bir şekilde korunurken aynı zamanda kılıf sayesinde görüntü anlamında istenilen sonuçlar elde edilebiliyor. 

 

kargo bilgisi 

kapıda ödeme