Sony Xperia L1 Kılıfları

Sony Xperia L1 Kılıfları

5 Ürünler

Sayfa Başı

 • 1 Yorum
  39,90 TL
 • 70,90 TL
 • 66,90 TL
 • 1 Yorum
  34,90 TL
 • 1 Yorum
  34,90 TL

5 Ürünler

Sayfa Başı

Sony Xperia L1'in Haziran ayında ÜlkemizdeSatışa Sunulacağı Doğrulandı Sony Xperia L1, 5 inç 1280x720 ve ince kenar çerçeveleri ile yeni bir Android Nougat dolabında. Pembe versiyon Best Obtain'de stokta olmamasına ve Yurtdışında'da piyasaya sürülmesine rağmen. Sony Xperia L1 smartphone'u en düşük fiyata ve sadece Şuanda Grey İthalatlardadır Sony Xperia L1 Kılıf Modelleri Teleplus.com.tr Aracılığı ile kapınıza kadar getirmektedir. ve Xperia L1 Dual (G3312) olarak bilinen yeni bir model telefonu üretti. Sony Xperia L1 orta çeşitlilikte bir Android akıllı telefon. Sony xperia l1 Yurtdışın ’da sunulan tüm ilanlara bakın Yurtdışındaki Sony satış merkezlerinde sony xperia l1 'in fiyatlarına göz atın.

Özellikle Sony Xperia L1 Kılıfları L1 Telefon için geliştirilen, kullanım ömrünü uzatma sağlayan kasası veya otter kutusu banliyö çantası gibi ilave bir kalın kasa takılı bir kılıfsız telefon için de Önemli olacaktır. Sony'nin yeni bir Xperia akıllı telefonu var ve gerçekten ülkemizede hızla yayılıyor Harcama bütçesinden dosta kilitli olmayan telefon arayanlar, Sony Xperia L1'e gidebilirler. Sony Xperia L1'in kilidini açıp kapandığından, alıcılar belki de Sony Xperia L1'de ayrıca çıkarılabilir olmayan bir Li-Ion 2620mAh pil bulunuyor. Xperia L1, Android 7. Nuga'yı çalıştırıyor ve bir 5.5-inç HD (720x1280) LCD ekrana sahip. Android ve Me'ye göre, Sony Xperia L1, esas olarak renk-siyah, beyaz ve pembe temel alan 3 farklı seçeneğe sahip. Sony Xperia L1 cep telefonu harika fotoğraf çekebilen hafif bir akıllı telefona sahip olmak gibi bir düşünce sizden gelecek. Sony Xperia L1 stili, Sony Xperia J ve Sony Xperia T gibi geçmiş Xperia marka telefonlara, Sony Xperia Z'nin en son yüksek beğeni beğenenlerinden çok daha fazladır.

Gözünden çabuk ve biraz kibar ne olursa olsun Ekranın etrafındaki önemli sınır ve sadece 9.7mm kalınlığında ve 137g ağırlığında, gerçekten de sektörün üstündeki Samsung Galaxy S4'ten marjinal seviyede daha ağır. Bu gerçekten de hoş olmayan bir şey hissettirmiyor sadece bir utanç. Sony Xperia L1'in cihazın kullanıcı talebini tam olarak kavramasına yardımcı olan USB-C ve Sony'nin Xperia İşlemleri'ne sahip olduğuna dair yeni raporlar var. Bu sayfada, Sony Xperia L1 G3311 Cihazının resmi usb sürücüsünü paylaşmayı başardık. Sony Xperia L, bugüne kadar benim güvenilir çevrimiçi mağazam Sony Xperia L1 cebinde büyüklüğünden ve düşük fiyat etiketi etiketinden dolayı cüzi bir şekilde hazırlanmış gorgeously hazırlanmış bir Android Telefon. Sony L1 telefon için koruyucu kılıf. Teleplus.com.tr web sayfasındaki Alabilirsiniz