Samsung Galaxy J7 Max Kılıfları

Samsung Galaxy J7 Max Kılıfları

4 Ürünler

Sayfa Başı

  • 1 Yorum
    49,90 TL
  • 44,90 TL
  • 2 Yorum
    39,90 TL
  • 34,90 TL

4 Ürünler

Sayfa Başı

Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği teknoloji devi Samsung firmasının ürünleri ürettiği Galaxy J7 Max cihazlar için kılıflar en çok satış yapan aksesuarlar arasında bulunuyor. Peki, J7 Max cihazlar için nasıl bir kılıf tercih etmek gerekiyor? Samsun Galaxy J7 Max kılıflarını konu olan bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Samsun Galaxy J7 Max için kapaklı kılıflar son derece ideal olsa da kullanıcılar daha çok sadelikten yana ve ultra ince tasarıma sahip şeffaf kılıflar seçenekler arasından en çok tercih edilen kılıf modeli olma özelliğini gösteriyor. Diğer cihazlar için de silikon kılıfların fazlaca tercih edilmesi silikon kılıfların güvenilirliğini ispatlamaya sanırım yetecektir. Hem de silikon kılıflar diğer malzemeden yapılan kılıflara göre daha uygun fiyata gidiyor.

Baskılı kılıf modelleri de ham madde olarak silikonu tercih ediyor. Silikon baskılı kılıflar kullanıcıların tercihinde olup bu durum silikonun kılıfların önemini arttırıyor. Sık tercih edilen baskılı kılıflardan Desen Baskılı Silikon kılıf genç kızlar için ideal bir seçenek olabilir. Bunun yanında pencereli parlak silikon kılıflar da tercih edilebilir.

Tabi J7 Max için silikon kılıf tercih etmek istemiyorsanız deri kılıflar ile ortama havanızı da basabilirsiniz. Ya da taşlı kılıflar ile estetik anlayışınızı yansıtabilirsiniz. Yok, bu taraklarda bezim yok bunlar benim tarzımı yansıtmıyor diyorsanız eğer metal alaşım malzemeden üretilen kılıflara da bakmakta yarar olacaktır.

Aynalı cam kılıflar ise kapaklı ve kapaksız olmak üzere çeşitli renklerde kullanıcılara seçenekler sunuyor. Kendi estetik zevkine göre bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Benim ihtiyacım daha farklı ben, Samsung j7 Max cihazımla deniz altında çekim yapmak istiyorum diyorsanız su geçirmez kılıflar tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor. Su geçirmez kılıflarla Xpreia cihaza sahip olmadan deniz altında çekim yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Max cihazınız için cüzdan kılıfları tercih etmek de mümkün. İçinde bölmeleri olan telefon ile birebir uyumlu cüzdan kılıflar cebinizi bir noktada birleştirebilir.

Samsung Galaxy J7 Max telefonunuz için bu tercihler arasından yapacağınız kapaklı ya da kapaksız kılıflar için ödeyeceğiniz bütçe de tercihinize göre değişecektir. Silikon kılıf her zaman için daha uygun bir fiyata sahip olurken diğer modeller biraz daha yüksek fiyatta olabilir.