Samsung Galaxy J7 2017 Kılıfları

Samsung Galaxy J7 2017 Kılıfları

2 Ürünler

Sayfa Başı

  • 19,90 TL
  • 24,90 TL

2 Ürünler

Sayfa Başı

Bu cihazın ne gibi bir çekiciliği var ki hemen herkesin elinde bu telefon var. Evet, Samsung Galaxy J7’den bahsediyorum. Bu sene en çok tercih edilenler arasında olan bu cihaz için çeşitli kılıf seçenekleri var. Ancak hangi kılıf J7 akıllı telefonunuz için daha uygun olabilir? Gelin birlikte Samsung Galaxy J7 2017 kılıflarından konuşalım.

Bugün akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Öyle ki, çoğu işlerimizi cebimizden hallediyoruz. İnternete gidiyor, soysal hesaplarımıza bağlanıyor, bankacılık işlemlerimizi yapıyor, arkadaşlarımızla konuşuyor ve diğer pek çok işimizi son teknoloji ürünü akıllı telefonlarımızla yapıyoruz. Bu durum akıllı telefon kullanımının hayatımızdaki yerini daha da önemli kılıyor. Bu nedenle akıllı cihazlarımızı korumak için kılıf tercihi önemli.

Silikon kılıflar bu sene her model cihazlarda en çok tercih edilen kılıflar arasında. Samsung Galaxy J7 Kılıfları model akıllı telefonlar için de durum farklı görünmüyor. Silikon kapaklı ve kapaksız kılıf modellerine olan yoğun talep bu model cihaz için de geçerli olduğunu söylemek mümkün. Üreticiler de artık bunun farkına varmış olmalı ki farklı model kılıfların üretiminde silikon malzeme kullanıyor. Lazer kesim ultra ince şeffaf kılıflar 2017 tercih sıralamasında üst sıralarda.

Sıradan olmak istemeyen kullanıcılar ise deri ve metal alaşımdan üretilen kılıfları tercih etmekten yana. Tabi hayatımız için önemli olan akıllı telefonları korumak için silikon malzemeden üretilen kılıfın yeterli olmayacağını düşünenler de farklı malzemeden üretilen kılıfları tercih ediyor. Ancak silikonun ucuz bir malzeme olması onun dayanıksız olduğu anlamına gelmiyor. Üstelik kırılmaz cam aparatı ile diğer malzemeden üretilen ürünlerin sağladığı korumayı aşağı yukarı aynı oranda sağlıyor.

Kapaklı kılıf modellerinde bu dönemde;  mıknatısın çekim gücünden mi, bilinmez, mıknatıslı kılıflar fazlaca tercih ediliyor. Tabi bunu mıknatısın sağladığı kullanım kolaylığına bağlamak mümkün olacaktır. Ancak cüzdan kılıflarda kilitli ya da cırt cırtlı kılıf modellerini tercih etmek daha akıllıca… Çünkü mıknatıs olası bir durumda açılabilir. Özel eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

J7 için kılıf modelleri yalnız ihtiyaçlara göre şekillenmiyor. Bunu moda da etkilemiş durumda 2017 kılıf modasını ise yine kullanıcıların tercihleri şekillendiriyor.