Samsung Galaxy J3 Pro Kılıfları

Samsung Galaxy J3 Pro Kılıfları

7 Ürünler

Sayfa Başı

  • 37,90 TL
  • 64,90 TL
  • 61,90 TL
  • 44,90 TL
  • 39,90 TL
  • 29,90 TL
  • 61,90 TL

7 Ürünler

Sayfa Başı

Dolayısıyla, birinin Samsung Galaxy J3 Pro ürününü on-line olarak kaplaması gerekecek. Samsung Galaxy J3 ve J3 Pro'nun boyutları hemen hemen aynıdır, bu nedenle J3 Pro, J3'ün durumunu kullanabilir. Samsung Galaxy J3 Pro'nun bu sert silikon kılıfı, Smartphone'unuzu uzun ve güvenilir bir şekilde korur. Hassas Kamera ve Samsung Galaxy J3 Pro (2016) Düğmesi ve Bağlantı Kesme Stili, tüm Samsung Galaxy J3 Pro (2016) İşlevlerine erişimi sağlar. Samsung Galaxy J3 Pro Kılıfları Mart 2016'da piyasaya sürülen Galaxy J3'ün (2016) küçük bir güncellemesidir.

Size üstün ve ekonomik ancak en iyi Samsung Galaxy J3 Pro kapaklarını kullanmanızı öneririm. Teleplus.com.tr Samsung, J serisini Galaxy J3 Pro akıllı telefonun piyasaya sürülmesi ile kısmen genişletti. Tam Korumalı IP68 koruması, Galaxy J3 efekti dayanıklı koruma kutuları, Galaxy J3 balık gözü kutuları ve daha fazlasıyla en büyük Galaxy J3 su geçirmez örneklerine sahiptir. Bu, LK'nın Samsung Galaxy J3 Pro ürünüdür. Çanta çizilmeye karşı dayanıklı lastik yumuşak silikon cilden oluşuyor ve son derece rahat ve sağlam tutuyor. Teleplus.com.tr Aracılığı ile Samsung Galaxy J3 Pro kılıf telefon tutucu kasaya sahip, şık bir stille karakterize edilmekte olup, ayrıca kredi kartı bölmeleri ve iyi bir nakit para birimi bulunmaktadır.

Kişisel firmanızın j3 pro Kapak veya diğer mallarını göstermek istiyor musunuz? Samsung Galaxy J3 Pro'nun kilidini nasıl açacağınızı ayrıntılı olarak açıklayan Youtube'daki video eğitimlerini izleyebilirsiniz. Tüm Galaxy J3 kaplamalarını ve kişisel stilinizi ifade eden en iyi Galaxy J3 cildi bulacaksınız. Galaxy J3 Pro, 2,500 TL fiyatla sunuluyor ve altın, siyah ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneği ile satışa sunulacak. Ve bu HD ekranın korunması için arka kapak veya kese kapağı almalısınız. Galaxy J3 Pro metalik bir çerçeveye sahip ancak telefon iki kapasitif düğme ile çevrili fiziksel bir konut tuşuyla birlikte gönderiliyor.

Galaxy J3'ünüzü ideal korumayla veya istediğiniz her yere monte etmek için ilave bir adımla kaplamak ister misiniz? Şimdi premium el işi deri çantalar, özel çantalar, kılıflar, deri kılıflar, premium cüzdanlar ve önemli eklemeler sunuyoruz. Flip cüzdan, manyetik bir kelepçe ile yakın tutulur ve ultra ince kutu, telefona eklenen toplu işlemi en aza indirir. Akıllı telefonunuzu kişiselleştirilmiş telefon kapağınızla koruyun. Kasa, çift katmanlı ağır polikarbonat ve silikondan oluşur. Ayrıca amortisör ve telefonunuz için harika bir tampon kılıfıdır.