Samsung Galaxy C9 Pro Kılıfları

Samsung Galaxy C9 Pro Kılıfları

7 Ürünler

Sayfa Başı

 • 3 Yorum
  71,90 TL
 • 1 Yorum
  66,90 TL
 • 44,90 TL
 • 1 Yorum
  49,90 TL
 • 49,90 TL
 • 2 Yorum
  39,90 TL
 • 1 Yorum
  34,90 TL

7 Ürünler

Sayfa Başı

Güçlü işlemcisi, şık tasarımı ve oval çerçeve detayları ile 2016 yılında insanların beğenisine sunulmuş olan Samsung Galaxy C9 Pro; modern bir görünüme sahip. Geniş ekranı bulunan Premium sınıfı akıllı cep telefonu arayışına giren insanlara istediklerini vermeyi başarıyor. Samsung Galaxy C9 Pro kılıfları ise cep telefonlarını çok daha etkili şekilde korumayı hedeflemekte. Aynalı metal kapak kılıf; metalden üretildiği için cep telefonunu darbelere karşı etkili bir şekilde korumayı başarıyor. Ayna özelliği bulunan bu kılıf modeli oldukça hafif olduğu için cep telefonunun kullanılması konusunda hiçbir zorluğun çıkmamasını sağlamaktadır.

 

Sert silikon ve rubber maddelerin birleştirilmesi ile üretilmiş olan darbeye dayanıklı tan Samsung Galaxy C9 Pro kılıfları sayesinde cep telefonu darbeleri %94 oranında emmeyi de başaracaktır. Dışı sert olan kılıfın içi ise silikondan üretilmiştir. Bu sayede cep telefonuna hiçbir şekilde zarar verilmemiş olacaktır. Cüzdan özelliğine sahip olan bu kılıf oldukça kaliteli bir işçiliğe sahiptir. Telefona mükemmel uyum sağlayacak olan kılıfın takılıp çıkartılması da oldukça kolaydır. Çift pencereli kılıf modeli ise teleplus.com.tr içerisinde en fazla tercih edilen kılıf modellerinden bir tanesi. Çünkü bu model sayesinde cep telefonu kılıftan çıkartılmadan oldukça rahat bir şekilde konuşulmasını sağlamaktadır. Mıknatıslı kapağı ile beraber yanlışlıkla telefonun açılmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca telefonun kulaklık, şarj gibi özelliklerinin kullanılması adına telefonun kılıftan çıkartılmasına da gerek yoktur.

 

Birçok kişinin cep telefonları ile alakalı yaşadıkları en büyük sorunlardan bir tanesi. Çünkü suyun telefon ile temas etmesinden sonra cihaz ciddi anlamda zarar görmüş olacaktır. Bunun olmasının engellenmesi adına ise Samsung Galaxy C9 kılıf arasından seçimin doğru olarak yapılması gerekmektedir. Su geçirmeyen kılıf modelimiz, yalnızca günlük hayatta değil aynı zamanda denizde yüzerken de telefonun yanınızda taşınmasını sağlamış olacaktır. Hafif silikondan hazırlanmış olan kılıf modeli ise telefonun yan ve arka taraflarını darbelerden, tozdan ve çizikten en etkili şekilde korumayı başaracaktır. Sitemizde yer alan bu kılıflar ile beraber artık Samsung Galaxy C9 telefonunuzu dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde koruyacaksınız. Teleplus.com.tr Aracılığı ile aynı Gün kargo