Samsung Galaxy C5 Pro Kılıfları

Samsung Galaxy C5 Pro Kılıfları

3 Ürünler

Sayfa Başı

  • 44,90 TL
  • 34,90 TL
  • 44,90 TL

3 Ürünler

Sayfa Başı

Teknoloji denilince akla gelen ilk firmalardan olan dünya devi Samsung’un ürettiği Galaxy C5 Pro cihazınız için bir kılıfa mı ihtiyacınız var. İsterseniz gelin Samsung Galaxy C5 Pro kılıfları hakkında konuşalım.

Bu ürün modeli için kapaklı, taşlı ve deri, su geçirmez ve cüzdan kılıflar teknoloji mağazalarının vitrinlerinden kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Silikon kılıflar tüm modellerde en çok tercih edilen kılıf olmayı başarırken bu model cihazlar için yine öncülüğünü sürdürüyor. Silikon malzemeden üretilen kılıfların bu denli tercih edilmesi galiba uygun fiyattan satılmasından kaynaklanıyor. Hem de cihaza tam uyumlu elastik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Buğun birçok kapaklı, kapaksız kılıf, baskılı kılıf modelleri ve taşlı kılıflar da silikon malzemeden yararlanıyor. Sizler de silikon kılıfları gönül rahatlığı ile Samsung  Galaxy C5 Pro cihazınız için tercih edebilirsiniz.

Taşlı kılıflar bu ürün modeli için diğer ürünlere göre daha az satılıyor. Bunu telefonun zarif tasarımına bağlamak mümkün çünkü bir sporcu hiçbir zaman kaslarını göstermekten çekinmez. Ancak yeni model cihazların çıkmasıyla da bu cihaz için kapaklı kılıflara biraz da olsun yönelme mevcut. Ancak günümüzde kapaklı kılıflar daha az tercih ediliyor. Günümüz modası sadelikten yana…

Ultra ince tasarıma sahip şeffaf kılıflar bu cihaz için en çok tercih edilen kılıflar arasında bulunuyor. Yine bu ürün için tercih edilen karbon kılıflar genelde siyah tonlarda. Lacivert karbon kılıf ise gri ve siyah renklere oranla daha az tercih edilmiş durumda.

Galaxy C5’in 16 MP’lik kamerası ise su altında çekim yapmak için ideal çözünürlükte. Bu nedenle deniz sezonu bitmeden su geçirmez kılıfları tercih etmekte yarar olacaktır.

Cihazın 8 çekirdek işlemciye sahip olması doğal olarak güç tüketimini arttırırken cihazın az da olsa ısınması normal bir durumdur. Bu gibi durumlar için, özellikle telefondan oyun oynayanlar için, delikli kılıflar modelleri de tercih edilebilir.

Kapaklı cüzdan kılıflar ise daha çok düzene önem veren kullanıcılar için bir tercih olabilir. Kredi kartlarınızın ve diğer kimliğiniz, fotoğraflarınız gibi özel eşyalarınız için cüzdan kılıflar kullanmak uygun olabilir. Ancak cihaz boyutunun biraz büyük olması onu kabına sığdıramayabilir. Cebinizde 5.2 inclik bir cüzdan taşımak istemeyebilirsiniz.  Cüzdan kılıfları tercih ederken daha zarif yapılı kılıfları tercih etmek ideal olacaktır.