Samsung Galaxy A20E Kılıfları

Samsung Galaxy A20E Kılıfları

6 Ürünler

Sayfa Başı

  • 39,90 TL
  • 34,90 TL
  • 54,90 TL
  • 44,90 TL
  • 40,90 TL
  • 32,90 TL

6 Ürünler

Sayfa Başı

Spigen Samsung Galaxy A20E Kılıf Tahlili

Bir diğer ehemmiyetli hususta sırça başkalaşımı yapılacak teknik servis odasının 7 /24 güvenlik kameraları himayesinde bulunması, sabit ışıktan tamamen temizletilmiş olması, itinayla steril edilmesidir. ŞTİ. teknik servis garantisi verilmekte ve garanti kartınız ile beraber aygıtınız sizlere sunulmaktadır. İşinde uzman Samsung teknisyenlerimiz Orijinal arka kapak kullanarak makinenizi ilk günkü halinde pırıl pırıl sizlere teslim ediyoruz. 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve aygıtınızdan bütün anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız. 3 IN 1 Note 9 360 Bütün Koruma Ays Sert Kapak - Aynı Gün Fiyatsız Kargo ! Silikon, sert plastik, ten ahşap ve daha biçok değişik dokudan üretilen suratlarca Samsung Galaxy Note Edge sitemizde sizi bekliyor. En nitelikli ve en sağlam malzemeler ile hazırlanan onlarca değişik telefon kılıfı tahliliniz için sizi bekliyor. Unutmamanız gereken görselin niteliği ne kadar yüksek ise size özel hazırlanacak telefon aksesuarınız da o kadar canlı ve hatasız olacaktır. Size özel Galaxy Note9'unuzu oluşturmak için pek çok yol var. En pahalı kılıfın birde eşsiz bir özelliği var.

Günlük hayatta elimizden hiç düşürmediğiniz Samsung Galaxy S7 Edge’yi iyi gözetirken de iyi bir kullanıcı tecrübeyi yaşatacak kılıflara ve ekran gözetici filmlere lüzumunuz var. Galaxy A20E Kılıf 'un ekran ebadı bütün dikdörtgen olarak 6,1 inç ve yuvarlak köşeler hesaba katıldığında 6,0 inçtir. Bütün bir dikdörtgen biçiminde diyagonal olarak ölçüldüğünde, Galaxy S10e'nin ekran ebadı 5,8 inç, yuvarlak köşeler hesaba katıldığında ise 5,6 inçtir. 6,4 inç ve yuvarlak köşeler hesaba katıldığında 6,3 inçtir. Uzun ve dar olan 4.6 inç büyüklüğündeki kapak ekranı ise Infinity Flex adıyla karşımıza çıkıyor. Şıklığı ve pratik bir biçimde telefona takılabiliyor olmasıyla da cazip bir alternatife dönüşen Samsung Galaxy A70 kılıf modelleri zengin renk alternatifi sunmasıyla da ön tasarıya çıkıyor. Fazla rakamda renk alternatifi cep telefonu kullanıcılarını birden fazla kılıf almaya yönlendiriyor. Kapak üzerinden telefonu hakimiyet edin ve müzik çalın. Qi sertifikalı Kablosuz Şarj Standı ile makinenizi süratle şarj edin. 2. Kablosuz Şarj Makineyi EP-PG950 kullanılırken pad modu öneri edilir.

Telefonunuzun tüm aksesuarlarını bir arada taşımanızı sağlayan aksesuar çantalarını da analizinizi öneri ederiz. Bir aksesuar stilime ne katabilir diye düşünüyorsanız hiç beklemeden tüm çeşitleri araştırarak fikrinizi tanımlayabilirsiniz. Telefonunuzu kırılma ya da çatlama gibi tehlikelerden gözetmek için ideal alternatiflerden biri olan ultra koruma kılıf çeşitleri istisnasını da size sunuyor. LED Göstergeli Kılıf etkileyici LED aydınlatmayı kullanarak gelen arama, ileti ve daha aşırısını size bildirir. Bunun yanında, çağrı alabilir, bildirimlerinizi hakimiyet edebilir ve kapağı açmadan daha aşırısını yapabilirsiniz. Zarar alan arka kapak özellikle sırça yapıdaysa uzun vadede kırılmaya devam edebilir ve her şey daha riskli bir hal alabilir. Telefonunuz yere düştükten sonra arka kapağınız zarar görmüş olabilir. Burada belirtilen tüm özellik ve belirlemeler, mahsulün asıl özellik ve belirlemelerinden değişik olabilir. 4000mAh'dir. Asıl pil ömrü, ağ etrafına, kullanım kumpaslarına ve diğer etkenlere bağlı olarak değişebilir. İsteğe bağlı olarak kılıfın arda 1800 mAh kapasiteli bir pil ilave edilebiliyor. Bu ek pil ile aygıtın batarya ömrü %50 uzuyor. Nitelikli emekçilikle hazırlanan bu tasarımlar dayanıklı olduğundan çok uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Samsung markasının en çok kullanılan aygıtları olan uslu telefonları ileri teknoloji tasarımlar ile sunulmaktadır.

Arka sırça, bir uslu telefonda ekranla birlikte en sık kırılan bileşenlerin başında geliyor. Sadelik ve şıklığı bir arada sunan farklı modeller ve enteresan ayrıntılar sayesinde dost civarınızda dikkat çekici görüneceksiniz. Ultra koruma sunan Galaxy A70 kılıfları için de Teleplus.com.tr en doğru adres! Doğru pozisyonu seçerek selfieler sürükleyebilir veya film seyredebilirsiniz. Ekran görüntü niteliği ile de dikkatleri üzerine sürükleyen makine ile en hoşlandığınız dizileri neşeyle izleyebilirsiniz. Ekran gözetici, silikon kılıf, renk değiştiren telefon kapakları son trend modelleriyle sizlerin alkışına sunuldu. Başka Bir Deyişle bir taşla 3 kuş vuran bu kılıfın en büyük dezavantajı son derece yüksek olan maliyeti. Kılıfın içi ve dışı özel malzeme ile kaplıdır, bu sayede suya karşı dayanıklı ve sabun-suyla basitçe arınılabilir. Ancak kılıfın en ehemmiyetli özelliği bu değil. Bu özelliği sayesinde görsel olarak iyi neticeler vermektedir. Galaxy Note 3 süper AMOLED özelliğine sahip ekranı, 2 megapiksel ön kamerası ve 13 megapiksel arka kamerası ile çekilen görüntülerde müthiş neticeler almanızı sağlıyor. Yumuşak ve pürüzsüzün de ötesinde, Silikon Kılıf Galaxy Note9'unuza rahat bir his ve konforlu bir alevlen sağlıyor. Kumaş ve plastikten yapılan kılıflar telefonun yan kısımlarını da sararak maksimum bir savunum sağlıyor. Telefonun görünümünün şahsileştirilmesine imkân sağlayan rakamsız tasarım ve renkteki kılıflar telefonların dış yapısını tamamen değiştirebiliyor.