Nokia 6 Kılıfları

Nokia 6 Kılıfları

3 Ürünler

Sayfa Başı

  • 1 Yorum
    44,90 TL
  • 39,90 TL
  • 1 Yorum
    34,90 TL

3 Ürünler

Sayfa Başı

3.000mAh pil, telefonun genel cazibesini arttırıyor ve kullanıcıların gerçekten iyi bir pil ömrü fark etmeleri nedeniyle burada sağlanan işlevsel yararlılık için bir konu açmaya eğilimliler. Bununla birlikte, eskiyse, metal arka çıkartılabilir ve parmak izi algılayıcı önüne yerleştirilmiş, ikincisi sırt üstündeki parmak izi algılayıcısı ile birleşik tasarım ve stile sahip. Bengaluru'da düzenlenen basın toplantısında, Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3 Android akıllı telefonu ve ikonik Nokia 3310 (2017) işlevli telefonunu sergiledi. Turkcell 'de kısmi 4G LTE yardımı ile kendi ağında tam destek sunacak tek bir kişi olacaktır.

Nokia 6 Kılıf Çeşitleri Gelemeye Başladı Akıllı telefon, 5 inçlik Full HD ekrana sahip olarak geliyor ve 6000 serisi alüminyum malzemeden oluşan bir blokla oluşturulmuş sağlam bir kutuda bulunuyor. Nokia 6 öyle olsa bile, Nokia 5 'in 2GB yerine 3GB RAM ve 4GB Ram ile ile birlikte geliyor. Türkiye ‘de Nokia 3310 Yenisi ülkemiz ‘e gelen yeni telefonların arasında 1. telefondu. Örnek olarak, Nokia 6 ortalama fiyat aralığı telefonunuza benzemiyor. Etkililiği koruyan ve Nokia 6 ’ya tam erişime sahip muhteşem bir durum. Durumda hassas kesimler var, Nokia altıdaki hayati tüm bağlantı noktalarına (kulaklık girişi, şarj cihazı, kamera ve ses denetimleri için yükseltilmiş girintiler gibi) erişebilmenizi sağlıyor. Nokia 6 telefon kutusu, kaymaz özel tutma yeri, tüm kumandalara tam erişim ve Nokia 6'ya makyaj yapabilmenin temel bir yoludur.

Nokia 6 Kılıfları Kesin bir eşleşme için dikkatli bir şekilde hazırlanmış olan bu Nokia 6 kutusu, Nokia'nın 6 estetiğini geliştiren şık, hacimli şık bir şekilde bilinçli pakette komple tam korumasına sahiptir. Nokia 6 'yı bu şaşırtıcı yeni Nokia 6 kasasına takın ve heyecan verici dokunuş ve sofistike stilin anında pratik olarak yaşayın. Birçok örnek ve koruyucular da elde edilebilir. Günümüzün akıllı telefonlarının çoğu, hacimli bir kutudan yoksun bir sehpanın ve temperli bir cam ekran koruyucusunun düşmesinden sağ kalamayacak. Kamera ve portlar için hassas kesimler, görüntüleri alabilmeniz, telefonunuzu şarj edebilmeniz ve kasayı çıkarmadan kulaklıkla dinleyebilmenizdir. Üstün hazırlanmış bu Kılıflar, Nokia 6 ‘ya tamamen uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Resmi Nokia 6 İnce Kapak Kılıfı Kahverengi Nokia Kılıflar kir, çizik ve az etki hasarından korumak için aygıtınıza hızla oturan ince kapaktır. Telefonu kasadan çıkarmadan kulaklıklardan fotoğraf çekebilir, şarj edebilirsiniz veya dinleyebilirsiniz.