Nokia 5 Kılıfları

Nokia 5 Kılıfları

6 Ürünler

Sayfa Başı

  • 1 Yorum
    44,90 TL
  • 64,90 TL
  • 44,90 TL
  • 66,90 TL
  • 39,90 TL
  • 34,90 TL

6 Ürünler

Sayfa Başı

Her durumda, resmi Nokia 5 maliyetinin 1,500 – 1,750 TL aralığında olması bekleniyor. Nokia 5 ile aynı durumdaysa, HDMI Global oldukça beğenecek. Diğer pazarlara girecek olan Haziran'da onarımı düzenleyecek Nokia Android Telefonlarını Haziran'da başlatacak Filipinler'de Nokia 3, 5 ve altı Haziran'da yapılacak 8 Haziran'da gerçekleşecek olan etkinlikte Türkiye ,de 13 Haziran'da Nokia'nın piyasaya çıkış tarihi 3, 5 ve 6 numaralı telefondan HMD şu anda medyaya gönderilen davetlere göre. Genel silikon kılıflar, içeride gerçekten sert plastikten üretilir ve çıkarmada çizikler bırakabilir, buna karşılık Teleplus.com.tr hızlı bir şekilde cep telefonunuza kayar ve pürüzsüzlük sayesinde cep telefonu dışına dokunmadan kolaylıkla çıkartılabilir

Nokia 5 Kılıfları Sağlamaktadır Etkisi davası özellikle Nokia 5 'i darbelere ve darbelere karşı korumak için yapılmıştır. Teleplus Bu konularda pürüzsüz cilası ve şık bir uyum ile etkili bir şekilde tanımlanır. Nokia 6 'nın WH-501 kulaklıklar, BH-501 kablosuz kulaklıklar ve CC-703 hibrid kutu gibi aksesuarlar hakkında bazı bilgiler verildi Sadece aksesuarların adı ve görünümü kamuya açık. Ayrıntılar hala bilinmiyor. Türkiye ‘de Nokia 3310, Ülkemize 'e gelen yeni telefonların arasında ilk telefon oldu. Ve Nokia 5 ile de benzer bir durum. Ayrıca, Nokia 6 ve Nokia 5 stoklarının düşük olması, özellikle mağazalarda neredeyse hiç bulunmayan Nokia 3310 stokuna benzer olması özel. Nokia 5  Navigation Edition'da, Nokia, telefonun edinilmesi ile birlikte uygulamaya kesinlikle ücretsiz bir lisans dahil etmiş olduğundan, bu çok büyük bir anlaşma değil, yine de iyi bir haber.

Nokia 5 Kılıf ile Etki Durumu konusu cihazınıza tam koruma sağlamak için mükemmel sağlam dayanıklı ürünler getirmeye devam etmektedir.Tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına silikon kutuyla kolayca erişilebilir. dirençli dokunmatik ekranınızı lekelerden ve küçük çiziklerden korumak için bir koruyucu ekran ile birlikte gelir. Çift katmanlı koruma ve süper stil, diğer genel durumlar ve kapaklar arasında ideal bir Nokia 58 kasa seçimi olmasını sağlıyor. Dava, toplam koruma için harika bir LCD ekran koruyucusu ve bir temizlik bezi ile birlikte geliyor. Her neyse, Nokia 5, Sert deri ile üretilen Kasası, yolcular için bir zorunluluktur. Kasa ile birlikte düzenli bir kemer klipsi de bulunmaktadır. Çanta, çeşitli montaj klipsleriyle çalışarak kemerinize rahatlıkla monte edilir. Kılıf 'ın arka kısmında, Nokia 5 fotoğraf makinesi lensini çizilmelere karşı koruyan katlanabilir bir kapak bulunuyor. Pürüzsüz, işlenmiş silikondan yapılmış, şık dokulu tasarım sayesinde her türlü lekeye direniyor ve üstün bir kavrama sağlar.