Nokia 3 Kılıfları

Nokia 3 Kılıfları

4 Ürünler

Sayfa Başı

  • 44,90 TL
  • 66,90 TL
  • 39,90 TL
  • 34,90 TL

4 Ürünler

Sayfa Başı

Nokia 3 mobil şartlar, arka kapaklar, tasarımcı çıkartmaları, Nokia 3 ekran koruyucusu, Nokia 3 temperli cam, veri kabloları, şarj cihazları, kulaklıklar, kulaklıklar, powerbank, SD kart, bluetooth kulaklık ve daha fazlası Teleplus.com.tr aracılığı ile satın alımda en düşük maliyetle ve ideal yüksek kalitede Nokia 3 arka kapaklar, kasalar ve aksesuarlar satın almanızı desteklemek için buradayız. Nokia'nın 3 vesileyle ilgili geniş seçeneklerimiz tarz, kullanışlılık veya kaliteli kaliteden ödün vermeyen ucuz bir değerle mükemmel koruma sağlar. çevrimiçi perakendecilerden en iyi Nokia 3 Mobil Telefon ve Smartphone Tempered Glass, Durumlar ve Kapakları satın alabilirsiniz Böylece Nokia 3 Kılıf Flip, Kese, Cilt, Tasarımcı, lastik, deri, plastik, metal, basılı, şeffaf

Türkiyedeki, Teleplus.com.tr web sayfasından Güvenlice Alabilirsiniz. Günümüzde kauçuk, deri, plastik, metalden yapılmış en büyük Nokia 3 Geri Kapakları, Durumlar, Flip, Kese, Cilt, Tasarımcı topladık. Akıllı telefon kapaklarını, durumları ve aksesuarları en düşük fiyat etiketiyle ve Türkiye'de çevrimiçi satın alma konusunda ideal kalitede olanları elde etmenize yardımcı olmak için buradayız. Mobil telefon ve akıllı telefon örneklerini, kapakları, ekran koruyucularını, şarj cihazlarını, dock'ları, SD kartları, kulaklıkları, hoparlörleri ve çok daha fazlasını elde etmeyle ilgili en kapsamlı ve en yeni bilgileri veriyoruz. Nokia 3 özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş cep telefonu kapaklarınızı ve durumlarınızı yalnızca Printland ve Teleplus Türkiye'den edinin. 3D baskılı telefon koşulları kesinlikle yeni bir şey değilse de (örneğin, burada iPhone'un özel durumlarını alabilmeniz mümkündür), bir telefon üreticisinin ilk kez bir kapak için şematiği serbest bıraktığını ve böylece halk tarafından özelleştirilebileceğini ve basılabileceğini söyledi.

 Nokia 3 Kılıfları kısa bir süre önce Stoklara Gelmeye Başladı Su geçirmez ve engebeli durumlardan, araç montajına, kol bandına ve bisiklet montaj tasarımına kadar birçok fonksiyonel kapak ve aksesuarlar 6 için su geçirmez / darbeye dayanıklı koruyucu muhafazalar üretmeye ve stil, teknolojilerin sınırlarını zorlar, Ve Mühendislik. Bu nedenle örneklerimizi damlalara, toza, çiziklere ve ekstra dayanıklılığa dayanacak şekilde geliştirdik. Telefonunuza veya cihazınıza süper koruma sağlayan premium örnekler sunuyoruz. Kuşkusuz korsanlıkla ilgili tartışmalar olsa da, bazıları durumları ve düğmeleri gibi doğrudan ürünleri satan dosyaların düşük gelirli bir çözümün tedarik zincirinin dışına taşınarak müşterinin eline geçmesiyle bir işletmeye avantajlı olduğunu düşünüyorlar. Baskılı Kasa, Baskılı Kılıf, Flip Kapak, Düz Arka Kapak, Tampon Kılıfı, Holsters, Standlı Koşullar, Kemer Mobil Kılıf, Deri Kapak, Kılıf, Metalik Kasa, Tasarımcı Kapağı, Kauçuk Kılıf, Zor Kabuk Kılıfı, Yumuşak Kapak , Şeffaf, TPU Kılıfı, Silikon Kılıf, Folyo Kılıfı. Bazı durumlarda cep telefonunuzun ekranını diğer kişiler telefon kulağının yüzünü kaplayacak ve ekrana farklı bir koruma seviyesi ekleyerek izin verecek daha şeffaf bir pencereye sahip olacaklar. Aktif stil koşulları tasarım ve stil açık havada ve maceralar için. Zırh-X, IP68 koruması, altı etkide sağlam koruma koşulları, altı balık gözü koşulları ve çok daha fazlası ile ideal altı su geçirmez duruma sahiptir. yalıtımlı / darbeye dayanıklı koruyucu örnekler ve montaj çözümleri ile, artık maceralarınız için kişisel vitesinizi tasarlayabilirsiniz.