LG V30 Kılıfları

LG V30 Kılıfları

1 Ürünler

Sayfa Başı

  • 1 Yorum
    44,90 TL

1 Ürünler

Sayfa Başı

Her Zevke Uygun LG V30 Kılıfları

Akıllı telefon piyasasının güçlü aktörlerinden biri olan LG markası, kendine has ölçüleri olan modeller üretir. Bu yüzden aksesuar alırken bu özelliklere sorunsuz adapte olacak seçenekler değerlendirilmelidir. LG V30 kılıf seçeneklerini Teleplus.com.tr üzerinden bulabilir ve ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

Yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığınız akıllı telefonların küçük bir darbede zarar görmesini istemiyorsanız, seçeceğiniz kılıfın güçlü bir koruma özelliği olmalıdır. Bu sayede düşme, çarpma ve darbeye maruz kalma gibi etkiler karşısında uzun ömürlü bir kullanım elde etmiş olursunuz.

LG V30 Kılıfları Dayanıklı Mı?

Sitemiz üzerinden satışa sunulan LG V30 kılıf modelleri darbelere karşı yüksek bir koruma sağlar. Çünkü yapısında karbon fiber ve silikon bir arada kullanılmıştır.

Silikon Malzemenin Özellikleri: Silikon, yapısal olarak yumuşak ve telefonu tam kavrar niteliktedir. Kılıfa herhangi bir darbe geldiğinde üzerindeki elastikiyet darbenin etkisini azaltır. Bu sayede kılıfla kaplanan bölgenin zarar görmesi engellenir.

Karbon Fiberin Özellikleri: Mukavemeti plastiğe göre çok daha yüksek olan karbon fiber, dayanıklılığın yanı sıra şık bir görüntü de verir. Ayrıca ısı iletkenliği sayesinde uzun süreli kullanımlarda iç kısımda kalan sıcak havayı dışarı verir.

LG V30 Kılıfları Çeşitleri

Sitemizde bulunan LG V30 kapakları sayesinde akıllı telefonunuzun dayanıklılığına katkıda bulunulurken tarzınız da desteklenir.  Onlarca farklı renk ve desen içinden dilediğiniz birini seçebilir ve isterseniz kapıda isterseniz alışveriş anında kredi kartıyla ödemesini yapabilirsiniz.

LG V30 kapakları ile telefonunuza şık bir görünüz kazandırılır. Çeşitli renklerde üretilen modeller, kıyafetinizle uyumlu bir kombine dönüşür. Gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinizde toplayacak olan bu kapaklar, telefonunuzun uzun yıllar kullanılmasına da yardımcı olur.

LG V30 Kılıfları Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Akıllı telefonlar için kılıf seçimi önemli bir husustur. Seçeceğiniz kılıfın telefonunuzla uyumlu olmasının yanı sıra başka özellikleri de taşıması gerekir. Teleplus, sizlere binlerce farklı ürün seçeneği sunarken, cihazınıza en uygun olan modeli seçmenize yardımcı olur. Piyasada bulunan popüler kılıf seçeneklerinden bazıları şu şekilde açıklanabilir.

Rubber Kılıflar: Sert plastik olarak da geçen bu modeller, telefonların arka ve yan kısımlarını sararak koruma sağlar. Telefonunu cepte taşıyanlar için en uygun seçeneklerden biridir çünkü ince ve hafif yapısıyla rahatsızlık vermez.

Taşlı Kılıflar: Günümüzde en çok kadınlar tarafından tercih edilen bu ürünler, farklı hediyelik eşya arayışında olanlarında gözdesidir. Tam bir şıklık abidesi olarak nitelendirebileceğimiz taşlı kılıflar, özel gecelerde tarzınızı tamamlamaya yardımcı olur.

Kapaklı Kılıflar: Kullanımı en yaygın olan kılıflardan bir tanesi de kapaklı olanlardır. Çünkü telefonun her yerini kapatan ve tam koruma sağlayan modelleri içerirler. Ancak telefonun kendisini göstermediğinden estetik kaygısı olanlar için uygun olmayabilir. Bu modellerde kapak, kılıfa monte edilmiş bir mıknatıs yardımıyla tutturulur ve pratik bir kullanım imkanı verir.

Çekmeli Kılıflar: Uzun yıllardır piyasada olan bu kılıf türü, telefonu tamamen içine alan bir ambalaj gibidir. Korunaklı bir yapısı vardır ancak telefonu her seferinde çıkarmak gerektiği için pek pratik sayılmaz. Telefonu elinden düşmeyenler için uygun değildir.

Silikon Kılıflar: Piyasada model zenginliği bakımından en çok içerik barındıran ürünler bunlardır. Koruma ve şıklık anlamında ön plana çıkarlar ve birçok farklı tasarım barındırırlar. LG V30 kılıf modelleri de bu kategoriye dahil edilebilir.

Telefonunuz için kılıf alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir husus, çoğu kılıfın ekran korumasına destek olmadığını unutmamaktır. Bu yüzden ekran için ayrı bir koruyucu satın almanız önerilir.