LG Stylus 3 Kılıfları

LG Stylus 3 Kılıfları

4 Ürünler

Sayfa Başı

  • 1 Yorum
    70,90 TL
  • 1 Yorum
    66,90 TL
  • 39,90 TL
  • 34,90 TL

4 Ürünler

Sayfa Başı

LG Stylus 3 bataryanın yerine geçmek gerçek bir rahatsızlıktır. LG Stylus 3s için aksesuar pazarında yenilikçi bir giriş, şarj davasıdır.

LG Stylus üçünüzün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yeni LG Stylus 3 cep telefonunuzu almak için heyecanlı olmalısınız!

LG Stylus 3 mevcut LG Stylus iki ve Stylus 2 Plus'ın güncellemesidir. Ekran 5.7 inç seviyesinde kalmasına rağmen, LG Stylus 3 artık daha büyük, çıkarılabilir bir pil kapasitesi (3,200mAh'de) ve güncellenmiş bir işletim tekniği içermektedir Kutusu (Android OS 7. Nougat). Geniş LG Stylus 3 koleksiyonumuzun tümü, stilden veya kullanışlılıktan ödün vermeden ucuz bir fiyatla harika koruma sağlar. Her bir LG Stylus 3 Hava Kılıfı, LG Stylus 3 ve arka yüz kamerası gibi çeşitli bağlantı noktaları ve kabiliyetler için gövde seçenekleri azaltılması için özel olarak tasarlanmıştır.

 

LG Stylus 3 Kılıf LG G6 Air Slim, hasar görmeden ince montaj ve sağlam koruma sağlar. LG Stylus 3 Silikon Kılıf, kaymayı önleyici yüzey için noktalı dokulu kauçuk silikon ciltli bir kutudur. LG Stylus 3 Sert Plastik Kılıf, fantastik etki direnci sağlayan oldukça çekici bir kutudur.

 

Geçmişteki cep telefonlarının aksine, LG Stylus 3 antenin sinyal almak için cihazdan LG Stylus üç Kapağı çıkartması gerekmiyor; bu bileşen telefonun düzgün çalışması ve düşürülmesi için gereklidir Yine de bu duruma zarar verebilir. LG Stylus üçlüsü için bu tür örneklerin neredeyse tamamı sizin için mükemmel koruma ve sizin için süper taşınabilirlik sunuyor.

LG Stylus 3 cep telefonu kılıfları, arka kapaklar, tasarımcı çıkartmaları, LG Stylus üçlü ekran koruyucusu, LG Stylus 3 temperli cam, veri kabloları, şarj cihazları, kulaklıklar, kulaklıklar, güç bankaları, SD kartlar ve mikrofonlar , Bluetooth kulaklık, VR kulaklık, kablolu kulaklık, kamera objektifi, otomobil şarj cihazı ve montaj, bisiklet şarj cihazı ve montaj, sim araçları, selfie sopa ve çok daha fazlası.

Geleneksel kulaklıklar LG Stylus 3s ile sıradan olmasına rağmen, daha yeni modeller LG Stylus üç sahipleri için bunları üretti. Bu LG Stylus 3 Kılıfları Gövde içinde kullanılan nazik bir jel maddesinden biri, sizi LG Stylus üçünüzü bırakma şansını en aza indiren, telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan, kaymaz bir kaplamaya sahiptir; Sportif, oynamak için yeterli.

Kristal netliğinde arka panel bulunan LG Stylus 3 Kılıfı ile Muhteşem Görünüm sergilemektedir.