LG G7 ThinQ Kılıfları

LG G7 ThinQ Kılıfları

7 Ürünler

Sayfa Başı

  • 34,90 TL
  • 49,90 TL
  • 44,90 TL
  • 54,90 TL
  • 44,90 TL
  • 49,90 TL
  • 42,90 TL

7 Ürünler

Sayfa Başı

Dedikoduları ve fotoğrafı söylemeleri kaçırmış olmanız gidişatında, LG'nin G7 ThinQ özelliği, AI özelliklerine ve müthiş ses özelliklerine sahip bir telefon sunarken, evvelki LG G6'nın bazı özel özellik yükseltmeleriyle bir Snapdragon 845 harekâtçı, yükseltilmiş kameralar ve yeni ön oturumları inceler, çentik ilaveler ve her zamankinden daha parlak hale kazanç. Telefon dahi özel bir Google Asistan düğmesini ambalajlamayı beklemektedir. LG G7 ThinQ Kılıfları modeli, üstün nitelikli bir görünüme ve paya ve amiral gemisi aygıtlarından beklenen alternatiflere sahip iyi bir Android makine: bir parmak izi sensörü, 16 megapiksel çift kamera, adanmış bir takviye düğmesi Google Asistan'ı çağırmak için, su geçirmezlik, AI kamera işlevi, görüntüleri kuvvetlendirmek ve tesirli bir harekâtçı.

LG G7 ThinQ cep telefonundaki modüler deneylerden bu yana LG'nin en iddialı uslu telefonu. Yenilikçi ve yüksek sesle! Hoparlörü ve süper canlı gösteriyi güzel aktüellemeler ve Google Asistan için G7'nin bırakılmaz esası, Samsung'un Bixby düğmesine göre çok daha çekici. LG G7 ThinQ, bu Çarşamba Mayıs belki de iki fotoğrafı olarak bülten edildiğinde hype'a kadar yaşıyorsa, en sonunda bunu bulacağız. 1000 nit ekran, iPhone X tarzı çentik ve AI uslular hakkında daha evvel yapılan söylemeleri takiben, bir sonraki amiral gemisi de değişik uslu telefonlara mukayeseyle oldukça yüksek ses ve ekstra bas sunan bir Boombox Hoparlörü ile iftihar etecek diyor.

Telefonun, Galaxy S8 / Note sekiz / Galaxy S9'daki Bixby tuşuna benzeyen özel bir AI düğmesine sahip olduğu belirtiliyor. İşletme, MWC'de başlatılan LG V30S ThinQ'daki AI alternatiflerine çok umursadı. G7'deki bağlı AI düğmesi, kullanıcının Q Lens, Q Voice ve Google Assistant gibi AI kabiliyetlerini kullanmasına izin verecek. Başka bir yerde - ve bu yıl da değişik tüm Android amiral gemileri gibi LG G7 Kılıf , iPhone X'den esinlenerek planlandı. Gorilla Glass 5 ön ve arka, metal kenarları ve ekranın çevresinde ufak bir çerçeve sunuyor. LG'nin en yeni high-end uslu telefonundaki G7 ThinQ ekran çentiği, yalnızca bir anket grubunun çoğunluğunun hoşlandığı veya iPhone X'de bulunan ilk tarz kararını düşünmediklerinden hemen sonra yeşildi.