Apple iPhone 8 Kılıfları

Apple iPhone 8 Kılıfları

Gösterilen 57 - 68 / Toplam : 68

Sayfa Başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Puloka iPhone 8 Deri Kılıf

  34,90 TL
 • Puloka iPhone 8 Kartlıklı Kılıf

  39,90 TL
 • Baseus iPhone 8 Çift Renk Sert Kapak

  54,90 TL
 • Baseus iPhone 8 Kenarı Renkli Kapak Kılıf

  44,90 TL
 • Baseus iPhone 8 Darbeye Dayanıklı Kılıf

  54,90 TL
 • Baseus iPhone 8 Standlı Verus Kılıf

  54,90 TL
 • iPhone 8 Çift Katmanlı Tank Kapak Kılıf + Cam Ekran Koruyucu

  25,90 TL
 • iPhone 8 Çift Katmanlı Tank Kapak Kılıf

  22,90 TL
 • iPhone 8 Kamera Korumalı Silikon Kılıf Şeffaf

  19,90 TL
 • iPhone 8 360 Full Korumalı Kapak

  29,90 TL
 • Baseus iPhone 8 Deri Dokulu Standlı Kılıf

  51,90 TL
 • iPhone 8 Deri Dokulu Silikon Kılıf

  24,90 TL

Gösterilen 57 - 68 / Toplam : 68

Sayfa Başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3

iPhone 8 kılıf

ve kapakları telefon henüz piyasaya çıkmasına rağmen en çok aranan kılıf ve kapak olma yolunda ilerlemeye başladı bile. Daha şimdiden iPhone 8 kılıf, kapak, desenli kılıf ve plastik sert kapak arayışları ve tasarımları başlamış durumda. Her yeni modelde olduğu gibi iPhone 8 kılıf ve kapakları için de kılıf üreticileri yine birbirleriyle yarış halinde olacak gibi duruyor. Teleplus.com.tr’de şimdiden iPhone 8 kılıf ve kapakları için kategorilerini oluşturmuş durumda. iPhone 8 kılılf ve kapak üreticileri işe başladıktan sonra iPhone 8 için üretilmiş plastik sert kapak, desenli kılıf ve silikon kılıf çeşitlerinin Teleplus.com.tr’de en hızlı şekilde satışa sunulacağı şimdiden belli oluyor. iPhone 8’in yeni çıkan her iPhone modeli gibi belli bir fiyat skalasının üstünde olacağı da şimdiden belli oldu. iPhone 8’in 64GB hafızalı versiyonu için belirlenen fiyat 699 Amerikan Doları olurken 256 GB’lık model de 849 Amerikan Doları olarak fiyatlandırıldı. Bu nedenle iPhone 8 kılıf ve kapakları henüz telefonu satın almamış kişiler için bile önemli durumda çünkü yüksek miktarda para verilen bir iPhone’un kılıfsız bir şekilde dolaştırılması insanda kalp rahatsızlıklarına sebep olacak kadar stres yaratabilir. Bu stresten uzak durabilmek adına iPhone 8 ‘i satın almayı kafasına koyan insanların ikinci işi de nasıl biri kılıf veya kapak edinmeleri gerektiğine karar vermek oluyor.

iPhone 8 Kapak

iPhone 8 aslında birçok teknoloji otoritesine göre iPhone 7’nin güncellenmiş bir hali olarak önümüze çıkıyor. Ancak değişen dış tasarımıyla bu işin kılıf ve kapak üreticileri boyutu için tamamen yepyeni bir telefon olma özelliğini taşıdğı bir gerçek. Hızlı işlemci & ram ve biraz daha iyileştirilmiş bir ekran hariç iPhone 7 den çok büyük farklara sahip değil. iPhone 8 adete iPhone X ‘in küçük kardeşi konumuna düşecek gibi duruyor. Zaten Apple firmasının aynı tarihte çıkarmış olduğu iPhone X ile asıl bombanın iPhone 8 olmadığı anlaşılıyor. Fakat iPhone 7 de ufak çaplı model ve özellik yükseltmeye gitmek isteyen ve nispeten daha az bir ücretle en yeni iPhone modellerinden birine sahip olmayı düşünenler için iPhone 8’in de ideal olduğu söylenebilir.

iPhone 8’in iyileştirilen özelliklerinden en çarpıcısı da yeni kullanılacak işlemci teknolojisi sayesinde artık daha uzun süre pil ömrü sağlaması olacak. Ama her şeye rağmen iPhone 7’den çok farklı bir telefon izlenimi çizemeyecek olan iPhone 8 ilk günden itibaren iPhone X’in gölgesinde kalmış gibi duruyor. Fakat sonuç olarak alım gücü ve ihtiyaçlar bakımından iPhone 8’inde hitap ettiği bir kesim olacağı aşikâr. Bu nedenle iPhone 8’İn de hatırı sayılır miktarlarda satış rakamlarına ulaşacağını tahmin etmek zor değil. Bu satış rakamlarının oluşturacağı

iPhone 8 kılıf pazarı da yine kılıf üreticilerini harıl harıl çalışmaya zorlayacak gibi duruyor. Sonuç olarak iPhone 8 özellikler bakımından iPhone 7’den çok önde durmasa da değişen tasarımı sayesinde kılıf ve kapak dünyası için tamamen farklı bir telefon olma hüviyetini taşıyacak. Bu bağlamda Teleplus.com.tr ‘de henüz telefon Türkiye’ye giriş yapmamış bile olsa web sitesinde iPhone 8 kılıf ve kapakları için gereken yeri ayırmış ve tüm hazırlıkları tamamlamıştır. Çok yakın bir zamanda Teleplus.com.tr’den iPhone 8 için desenli kılıf, silikon kılıf ve plastik sert kapak alışverişi yapma işi başlayacaktır. iPhone 8 edinir edinmez tek tıkla istediğiniz renk ve desen de kılıflar ve kapaklar almak istiyorsanız bir gözünüz Teleplus.com.tr’de olsun.

 

kargo bilgisi 

kapıda ödeme