Huawei P9 Lite Mini Kılıfları

Huawei P9 Lite Mini Kılıfları

12 Ürünler

Sayfa Başı

 • 76,90 TL
 • 76,90 TL
 • 48,90 TL
 • 44,90 TL
 • 49,90 TL
 • 1 Yorum
  42,90 TL
 • 1 Yorum
  49,90 TL
 • 44,90 TL
 • 1 Yorum
  54,90 TL
 • 44,90 TL
 • 43,90 TL
 • 40,90 TL

12 Ürünler

Sayfa Başı

Huawei telefonlar, özellikle Çinli telefon üreticilerini ön plana çıkartan ilk telefonlar oldu. Bu telefonlardan sonra, piyasada sadece “kötü ürünler” olarak bilinen Çin menşeli ürünlerin aslında çok kaliteli olabildiğini gördük. Onları korumak da, en az diğer telefonları korumak kadar önemli oldu. İşte bu noktada, Teleplus.com.tr internet sitesi, o telefonlardan birisi olan Huawei P9 Lite Mini için Huawei P9 Lite Mini kılıfları ve kapak ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Dış dizaynına bakılınca Apple tasarımlarını oldukça andıran telefonun görünüm anlamında harika olduğu su götürmez bir gerçek. Şu anda bu yazıyı okuyorsanız, siz de bu telefona sahip olabilirsiniz demektir. Peki siz, telefonunuzu korumak için ne yapıyorsunuz?

Akıllı telefonların yaygınlaşması o denli hızlandı ve o kadar çok alanda onları kullanıyoruz ki, en az üzerimizdeki giysilerimiz kadar yanımızda duruyorlar. İşte bu noktada, tıpkı vücudumuzu koruduğumuz gibi, telefonumuzu da dış etkenlerden korumamız gerekebiliyor. Üstelik yine tıpkı giysilerimizde olduğu gibi, telefonumuza taktığımız kapak ve kılıf ürünleri de, telefonumuza yeni bir görünüm sağlıyor.

Elbette Huawei P9 Lite Mini kapakları sadece koruyucu bir aksesuar olarak değil, aynı zamanda stilinizi yansıtacak bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Oldukça sade görünüme sahip olan telefonunuz, özellikle masa başı iş hayatı için uygun olsa da, diğer alanlarda daha farklı bir görünümle daha dikkat çekici olabilmektedir. Bir kılıf kullanarak, hem yepyeni bir telefona sahip olmuş gibi farklı bir görünümde telefona sahip olabilirsiniz, hem de telefonunuzu tıpkı ilk günkü gibi yeni tutabilirsiniz. Evet, sadece bir kapak veya kılıf ürünü kullanarak! Üstelik, çıkarılabilir oldukları için, istediğiniz koşul veya istediğiniz yer için ayrı kılıflar tutabilirsiniz. Böylece, kıyafet değiştirir gibi Huawei P9 Lite Mini kılıfları değiştirebilirsiniz.

 

Niçin Huawei P9 Lite Mini Kılıf / Kapak Almalıyım?

Akıllı telefonunuzu koruyacak bir kılıf, kapak ürünü almanızın birden fazla gerekliliği vardır. Bunların en başında, bahsini ettiğimiz üzere telefonunuzu korumak gelir. Telefonunuzu sadece düşme ve çarpmalardan değil, tozdan ve kirden, aşınmalardan, hatta bazı durumlarda küçük çaplı su sıçramalarından korumuş olabilirsiniz. Sadece bunlar sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Lütfen okumaya devam ediniz.

Kendi stilinizi telefonunuza da yansıtın: Akıllı telefonlarımız sürekli ellerimizde. En az bizler kadar, onlar da göz önünde. O hâlde size tamamen yakışmayan bir tasarım ile durmak ne denli doğru olabilir? Örneğin, sade bir tasarım üzerinizdeki sade veya takım kıyafetlerle gayet güzel dururken, rengarenk bir telefon böyle durmayacaktır. Bir başka açıdan bakalım. Rengarenk ve güzel giyindiğiniz bir bahar gününde, elinizdeki telefonun bilim-kurgu filmlerinden fırlamış gibi düz bir uzay grisi renginde olması, üzerinizdekilerin sırıtmasına sebep olacaktır. Oysa teleplus.com.tr’de her senaryoya uygun farklı tasarımda Huawei P9 Lite Mini kapakları veya Huawei P9 Lite Mini kılıfları bulunmaktadır. Siz de kendinize uygun olanları satın alabilirsiniz.

 

Darbelerden, çarpmalardan, hasarlardan koruyun: O telefon elinizle sımsıkı sarılmış olsa bile, düşecek. Çok dikkatlice masaya koysanız bile, günün birinde dalgınlıkla masaya koyarken bir köşesi çarpacak. İlk günler özenle silip kurulasanız bile, bir süre sonra ıslak mendiller yüzünden rengi solacak veya elinize sürtüne sürtüne görünümü çirkinleşecek. Eh, kabus senaryosundan bahsetmekten gına geldiyse çözümü söyleyelim; kılıf veya kapak koruyuculardan satın almak.

Birçok çeşit ile aklınızdaki dizaynı yakalayabileceğiniz ve aynı zamanda telefonunuzu tüm dış etkenlerden koruyabileceğiniz Huawei P9 Lite Mini kılıfları için teleplus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.