Huawei Nova Kılıfları

Huawei Nova Kılıfları

2 Ürünler

Sayfa Başı

  • 51,90 TL
  • 19,90 TL

2 Ürünler

Sayfa Başı

Huawei Nova Cep Telefonunuz için sert plastik Kılıfının ve iç kısmındaki yumuşak kauçuk jel silikon Telefonunuzu çift koruması özelliklerine sahiptir. Huawei'nin Nova, benzer fiyatlı akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında Huawei Nova gibi önemli derecede etkili bir performans göstermedi Kaliteli deri telefonunuzu toz, pislik ve çizilmelere karşı korur. Temperli Cam Ekran Koruyucu, paket içinde aksesuar ve uygulama talimatları ile dikatlici takmanız gerekmektedir. Su geçirmez Darbeye Dayanıklı Durumlarda ve Bisiklet, iPhone, iPad, Samsung Galaxy ve diğer akıllı telefonlar için Kılıf üreticileri üretmektedir. Klasik durumda, akıllı telefon mükemmel bir şekilde korunuyor ve bu durumda, akıllı telefonun keyfini bütünüyle biliyorsunuz.

Zarif, minimalist tarzı hak eden Huawei Nova Kılıf ile gövdesi alüminyum magnezyum alaşımından üretilmiştir. Özel tasarım, tüm düğmelere, kontrollere ve limanlara kasayı yok etmeden kolayca erişebilmenizi sağlar. Huawei Nova spor kavisli 2.5D cam, küçük çerçeveler ve metal küçük boyutlu benzerleri gibi eğimli olmasına rağmen, tamamen farklı bir arka tasarıma sahiptir. Ben de şimdi geldi ve gerçekten inanılmaz bir öğedir kabul etmelisiniz bir durum var.

Cep telefonunuzu, yumuşak, kaymaz Silikon ve Tam Koruma Sağlayan Kılıf çeşitlerini Teleplus.com.tr  aracılığı ile günlük darbelere ve yıpranmalara karşı güvende tutun. Manyetik kapatma, kasaya daha fazla koruma sunar. Ayna Kılıfı telefonu her yönden korur ayrıca yükseltilmiş kenarlar sayesinde ekran çizilmeye karşı emniyet altına alınır. Kasa, alüminyum tampon ve arka sürme paneli olmak üzere iki bileşenden imal edilmiştir. Huawei Nova Kılıfları Cep telefonu ve akıllı telefon durumları, kapaklar, ekran koruyucuları, şarj cihazları, rıhtımlar, SD kartlar, kulaklıklar, hoparlörler ve ek ürünler konusunda en güncel ve en güncel bilgileri ve bilgileri sunuyoruz.

Mükemmel cep telefonu aksesuarınızı bulmak için altındaki Teleplus.com.tr ‘yi tıklamanız yeterlidir! Köşeler, akıllı telefonunuzun ömrünü uzatmak için ek koruma sağlamanız için çift Katmanlı Kılıf kullanın. Yalnızca TPU kauçuktan üretilen, sizi stres yaratacak kadar az telefonla korunan hafif bir hisle karşı karşıya.