HTC U11 Kılıfları

HTC U11 Kılıfları

1 Ürünler

Sayfa Başı

  • 27,90 TL

1 Ürünler

Sayfa Başı

Bu HTC U11 akıllı telefon modelinin görünüm ve tadını çıkaracaksınız. HTC U11 veya kişisel girişiminizin diğer ürünleri için deri çanta göstermek ister misiniz ? U11 için gerçekten ince bir kasayı isterseniz sizin için mükemmel. HTC U11'i HTC'nin İnternet'ten Teleplus.com.tr 'den alan müşteriler, telefonla birebir uyumlu aksesuarları bulacaklar. Teleplus.com.tr örneklerinin oldukça mükemmel olduğu biliniyor ve Silikon Kılıfları HTC U11 Telefon için bir istisna değil. Durum üreticileri muhtemelen HTC U11 'i toplu olarak yaratılacak bir aygıt olarak göremiyor olabilirler.

HTC dünyanın ilk sıkıştırılabilir akıllı telefonu olan yeni HTC U11 ürününün lansmanını duyurdu. Bu dava süper hard core bir durum değil  gerçekten sadece bir HTC U11 Kılıf kısa süre sonra ama yine de bir durum. Adından da anlaşılacağı gibi, durum lastikli bir his ve dokuya sahip. Bu, kasaya bir sürü tutuş katıyor ve ayrıca U11'de bir üst düzey mat görünümü telafi etme eğiliminde olan ince uyuyor. Bu arada, HTC U11 cihazınızın gelmesini bekliyor olmanıza rağmen, en iyi HTC U11 şartları ve en yeni telefonunuzu pazarlığa çıkarabileceğiniz kapsar! HTC U11, aynı parlaklıkta üstün özelliklere sahip olan HTC U Ultra'nın mirasını da sürdürüyor. Tabii ki bu sadece yazılım programı ve HTC'nin

HTC U11'i benzer bir bilgisayar yazılımıyla pratik deneyimini sunmak için HTC güncellemesini durduracak hiçbir şey yok bu durumda sadece Edge Sense bir tür olacak. HTC U11 konusu, korunma ve şık görünümlerin yanı sıra korumanıza çağırmanıza da olanak tanıyor. HTC, sıkıştırma teknolojisini kullanması için dünyadaki ilk U11 akıllı telefonunu duyurdu. HTC U11 tarafından çekilen netlik ve ayrıntı oldukça çarpıcı. HTC Klik kasası şimdiye kadar sahip olduğum en iyi durumda ve Koruyucu Kılıfları. HTC U11 Kılıfları darbeye dayanıklı kasası, HTC U11 cihazınız için süper sağlam bir koruma arıyor olmanız durumunda mükemmel bir çözümdür.

HTC U11 Koruyucu Kılıf şık ve çok iyi göründüğü işlevselliği bir araya getiriyor ve kapağı açmadan HTC U11 ile arama yapabilmenizi ve alabilmenizi sağlıyor. HTC U11 için pek çok şart olmadığını kolayca fark etmiş olmalısınız. Mobil cihazlar için şık, sofistike koruyucu deri kılıflar ve kapaklar tasarımı konusunda uzman ve endüstri lideri. HTC U11'e yatırım yaparsam, zorlu bir yüzeye düşmesi ihtimaline karşı koruma sağlayacağından eminiz.