Casper Via A1 Plus Kılıfları

Casper Via A1 Plus Kılıfları

8 Ürünler

Sayfa Başı

 • Normal Fiyat : 27,90 TL

  %5 indirimli 26,51 TL

 • Normal Fiyat : 23,90 TL

  %5 indirimli 22,71 TL

 • Normal Fiyat : 24,90 TL

  %5 indirimli 23,66 TL

 • Normal Fiyat : 19,90 TL

  %5 indirimli 18,91 TL

 • Normal Fiyat : 55,90 TL

  %5 indirimli 53,11 TL

 • Normal Fiyat : 51,90 TL

  %5 indirimli 49,31 TL

 • Normal Fiyat : 19,90 TL

  %5 indirimli 18,91 TL

 • Normal Fiyat : 19,90 TL

  %5 indirimli 18,91 TL

8 Ürünler

Sayfa Başı

Bir önceki modeli ile insanları meraklandıran ve isteklerini en yüksek şekilde karşılamış olan Casper; insanların bu konudaki taleplerini çok daha karşılamak adına çalışmalarına hız kesmeden başladı. Yapmakta olduğu çalışmalar esnasında ön planda tuttukları şey ise çok daha fazla kişiye ulaşmaktı. Bu aşamada gerçekleştirilmiş olan çalışmalar ile beraber ise ortaya Via A1 Plus modeli çıkmış oldu. Henüz çıkmadan ciddi oranda talep edilmeye başlanmış olan cep telefonu, satışa sunulmasından hemen sonra ise çok fazla kişi tarafından talep edildi. Birçok farklı özelliği bünyesinde bulunduran modeli satın alan kişiler ise Casper Via A1 Plus kılıfları sayesinde telefonlarını en etkili şekilde korumayı da başarmış olacaklar.

 

Yapılacak olan Casper Via A1 Plus kılıfları seçimi esnasında öncelikli olarak şey kılıfın şeklinden çok koruma anlamında insanlara istediklerini verip vermediği olmalı. Aksi halde satın alınmış olan cep telefonu kılıfı ne yazık ki tam anlamıyla etkili bir şekilde kullanılmamış olacaktır. Teleplus.com.tr içerisinde yer alan kılıflar sayesinde de koruma işlemi istenilen düzeyde olacaktır. Cep telefonunu başta kir olmak üzere toz, darbe gibi etkenlerden korumak isteyenlerin büyük bir kısmı tercihini silikon kılıflardan yana yapıyor. Darbe emicili silikon kılıf ile beraber cep telefonu çok daha etkili bir koruma kendini göstermiş olacaktır. Telefona tam olarak oturacak olan kılıf sayesinde telefonun korunmasında da herhangi bir sorun olmuyor.

 

Bununla birlikte Casper Via A1 Plus kılıf lazer kesimli silikon kılıflar ile beraber ise cep telefonları daha öncesinde olmadığı kadar şık bir görünüme kolayca erişmiş oluyor. Birbirinden farklı renklerdeki kılıfların yan kısımlarında yer alan koyu renkli detaylar ise telefona ciddi bir hareketlilik katmakta. Deri görünümlü silikon kılıf modelleri ise son dönemlerin beğenilen diğer bir kılıf çeşidi. Dışarıdan bakıldığı zaman deri görünümü ile gönülleri fetheden kılıf, yumuşak jel silikon yapısı ile beraber ise yüksek koruma sağlıyor. Geniş pencereli cep telefonu kılıfı ise her yaştan insanın cep telefonunda tercih edeceği kılıflardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaya devam ediyor.