Avea Kılıfları

Avea Kılıfları

6 Ürünler

Sayfa Başı

6 Ürünler

Sayfa Başı

Cep telefonu kılıfları farklı renk seçenekleriyle ve çeşitli modellerle kullanıcılara hizmet vermektedir. Cihazı korurken, görsellik amaçlı şıklık ta sağlamaktadır. Avea kılıfları farklı renkler ve modellerde bayiliklerde mevcuttur. Hemen hemen her modelin uygun kılıfı farklı renk seçeneğiyle bulunabilir. Size en yakın Avea bayisine giderek cep telefonunuza özel marka da kılıfınızı seçebilirsiniz. Bunun yerine internet üzerinden oturduğunuz yerden de cep telefonunuza kılıf satın almak mümkün. Birçok cihaz aletinin yer aldığı geniş kapsamlı bir site olan teleplus.com.tr adresine girerek, istediğiniz modeli seçebilir, evinize kargo ile gönderebilirsiniz. 

Tüm Cihaz Aletleri Tleplus.Com.Tr Adresinde!

Telefon kılıfları yanı sıra kırılmaz cam, şarj aleti veya kulaklık gibi bir çok ürün sistemde mevcuttur. Bazı ürünler indirimli olarak ta müşterilere hizmet vermektedir. Sistem üzerinde her model ve renkte kılıf bulunabilir. Kişi kullandığı markanın modelini bilerek doğru kılıfı tercih etmelidir. Pencereli ya da kapaklı kılıflar sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Telefonunuzu Dış Etkenlerden Koruyun!

Cihazın darbe ya da düşme sonucu cam hasarı yaşamaması için kılıf ile birlikte kırılmaz cam takmak gerekiyor. Cep telefonlarının dokunmatik özellikleri onların hassasiyetini de arttırıyor. Cihazın camı zarar gördüğü zaman işlevi doğrudan etkileniyor. Teleplus.com.tr adresinde bulunan bazı cep telefon kılıfları kırılmaz cam ile birlikte paket halinde satın alınabiliyor. Gençler günümüzde telefon kılıflarını biraz daha eğlence ile kullanmaya başladı. Yani kullanırken zevk alıyorlar.

Çünkü telefon kılıflarına olan ilgi sonucu çeşitlerin artması söz konusu oldu. Çok sayıda silikon, rengarenk, karikatürlü hatta bayanlar için bol taşlı kılıflar bile var. Cihazınızı kılıf korumasına alırken, telefon görüşmesi yaptığınız zaman cihazı kılıftan çıkarmanıza gerek kalmıyor. Özellikle pencereli diye adı geçen kılıflar sadece pencere kısmından birçok işlemi yapıyor ve görüntülüyor. Birçok hat gibi avea kılıf da oldukça bol çeşit ve renklerde bayilikler de mevcut. Kılıf ile birlikte bayiliğe kırılmaz cam takımı yaptırabilirsiniz. Camlar büyük bir hassasiyet ve özenle cep telefon ekranına tamamen yerleştirilmektedir.