Asus Zenfone Max Kılıfları

Asus Zenfone Max Kılıfları

3 Ürünler

Sayfa Başı

  • 32,90 TL
  • 27,90 TL
  • 64,90 TL

3 Ürünler

Sayfa Başı

Oldukça ince bir yapıya sahip olmasına rağmen güçlü pili ile rakiplerinden başarılı bir şekilde sıyrılan Asus Zenfone Max, bundan dolayı özellikle de orta sınıf cep telefonu arayışına giren insanların isteklerini yerine getirmeyi başarıyor. Markaya ait olan Asus Zenfone Max kılıflarından bir tanesi benekli silikon model. Lazer ile kesilmiş olan cep telefonu kılıfı, bundan dolayı darbelere karşı oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra telefona tam olarak oturmayı da başaracaktır. Kapak takılıyken telefondaki tüm slotlara sorunsuzca ulaşılabilmektedir. Cep telefonu kılıfı varken istediği gibi kullanmak isteyen insanların tercih ettikleri modellerin başında ise pencereli lüks kılıflar geliyor.

 

Telefon kılıftan hiçbir şekilde çıkartılmadan oldukça rahat bir şekilde konuşulmasına imkan tanıyan Asus Zenfone Max kılıfları, hassas cep telefonlarının sorunsuzca korunmasını sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olan kılıf ele alınır alınmaz kalitesini göstermeyi de başaracaktır. Üstelik kılıfın mıknatıslı kapağı bulunmaktadır. Böylece yanlışlıkla kapanıp açılma gibi sorunlar kendini göstermeyecektir. Farklı renklerde hazırlanmış olan kılıflar sayesinde ise cep telefonları istenildiği şekilde hiçbir sorun yaşanmadan rahatça kullanılabiliyor. Mıknatıslı kılıflar özellikle de son dönemlerde insanların büyük bir beğeni ile tercih ettiği kılıf modelleri içerisinde kendine yer buluyor. Sportif yapısı sayesinde hafif ancak etkili bir görünümü ortaya koymayı da başarmış oluyor. Birbirinden farklı ve canlı renklere sahip olan kılıflar; her yaştan insan tarafından tercih edilebilir.

 

Klasik tarzda Asus Zenfone Max kılıf içerisinden seçim yapmak isteyenler ise silikon kılıf seçimini rahatlıkla yapabilirler. Telefonun ince yapısına göre özel olarak hazırlanmış olan modeller incelendikten sonra bunlar arasından seçimler gerçekleştirilebilir. Geçmiş dönemlerde insanların karşılarına çıkan modellerin aksine teleplus.com.tr birbirinden farklı modelleri sunmaktadır. Dolayısıyla insanların bu aşamada yapacakları tek şey hangi tarzda cep telefonu kılıfı seçmek istediklerine karar vermek olmalı. Satın alınacak olan bu kılıf ile beraber cep telefonlarını korumak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelecek. Ve isteyen herkes telefonlarını gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayarak telefonlarından en yüksek performans ile kullanılmasına imkan tanımış oluyor.