Asus Zenfone 4 Selfie ZD553KL Kılıfları

Asus Zenfone 4 Selfie ZD553KL Kılıfları

2 Ürünler

Sayfa Başı

  • 44,90 TL
  • 44,90 TL

2 Ürünler

Sayfa Başı

Teleplus.com.tr’nin bu seferki yazı konusu adından da anlaşılacağı üzere bir “selfie telefonu” olan Asus Zenfone 4 Selife. Evet, birkaç yıl önce başlayan “sefie fotoğraf çekme” çılgınlığının selfie çubuğundan sonra çıtayı daha da yükselten bir versiyonu olarak piyasaya çıkan ve en karakteristik özelliği ön kamerasının özellikleri olan bir telefon. Teleplus.com.tr’nin ayrıyeten kılıf ve kapak satışların gerçekleştirmiş olduğu Asus Zenfone 4 Selife’nin teknik özellikleri ile beraber kılıf ve kapak kullanımı ile ilgili noktaları da bu yazıda ele alacağız.

Asus Zenfone 4 Selife kılıfları ve kapaklarının diğer telefonlarda olduğu gibi en çok satılan akıllı telefon aksesuarlarından (bu model için) olmasının yanında telefonun ön kamerasının tamamen kaliteli selfie çekmek için dizayn edilmiş olması sebebiyle Asus Zenfone 4 Selife modelinde en az satılan (belki de hiç satılmayan) aksesuarlardan biri de haliyle “selfie çubuğu” oluyor. Geniş açılı (120 derece) kamerasıyla oldukça kaliteli ve büyük alanda ön kamera çekimi imkanı sunun Asus Zenfone 4 Selife ‘ün  diğer teknik özellikleri de fiyatının karşılığını verecek bir telefon olduğunu düşündürüyor.

Asus Zenfone 4 Selife kılıfları ve kapaklarını Teleplus.com.tr’deki kategorilerden satın alan kişi sayılarına bakıldığında Asus Zenfone 4 Selife’nin ilginç pazarlama stratejisi olan “selfie telefonu üretimi”nin büyük ölçüde başarılı olduğunu söylemek mümkün. Asus Zenfone 4 Selife ‘nin selfie kamerasının özelliklerinin yanında müzik severler için oldukça kaliteli hoparlör sistemine sahip olduğunu da ekleyelim. NXP SmartAmp kalitesindeki 5 magnet hoparlörü ile yüksek seste ve yüksek ses kalitesinde müzik dinlemeye imkan tanıyan Asus Zenfone 4 Selife tam anlamıyla bir multi-medya telefonu diyebiliriz. Hal böyle olunca hoparlör, kamera ve ekran gibi hassas ve telefonun karakteristiğini oluşturan parçaları koruma işi de Asus Zenfone 4 Selife kılıfları ve kapaklarının satışlarını yükselten başka bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Zira Asus Zenfone 4 Selife telefonun adını aldığı bütün özellikler dış fiziksel tehlikelere karşı oldukça tedbirli olmayı gerektiren parçaları ilgilendiriyor. Asus Zenfone 4 Selife ‘nin performans ile ilgili de oldukça sıkı bir performans sağlamaya aday olduğunu da söylerken işlemci ve ram gibi özelliklere değinelim; Qualcomm Snapdragon 625 işlemci ve Adreno 506 GPU ile birlikte 4GB RAM sunan Asus Zenfone 4 Selife 128 GB ‘ye kadar yükseltilebilen default 64 GB takılı depolama alanıyla birlikte geliyor. Teleplus.com.tr’de oldukça sık gerçekleştirilen Asus Zenfone 4 Selife kılıfları ve kapaklarının satışları da telefonun bu isimle çıkması dışında fiyasko olacağını düşünen otoriteleri yanıltan istatistikler olarak göze çarpıyor.