Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Kılıfları

Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Kılıfları

1 Ürünler

Sayfa Başı

  • 2 Yorum
    29,90 TL

1 Ürünler

Sayfa Başı

Darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlamak için ekran koruyucusu ile Asus ZenFone'u 3 Max 'ı koruyun Ayrıca kutunun arkasındaki model miktarını titizlikle kontrol etmeniz önemlidir, çünkü 2 versiyonu birbirine karıştırmak basittir. ZC520TL varyantının Redmi 'nin fiyat etiketi çeşidine düştüğü düşüncesinde bulundurun, ancak en azından kağıtta olduğu gibi uyuşmuyor gibi görünmüyor. Xiaomi 'nin Kırmızı Not 3'ü mükemmel bir rakip haline getirecekti, ancak Asus, ZenFone'u Max'ı daha büyük özlemlerle paralel olarak fiyatlandırdı. Bu yeni estetiği, gelişmiş gösteriyi ve kameraları ve tabii ki güçlü pil ömrünü gösteriyor.

 ZenFone Max ismi artık, tek modulu bir modüle sahip olduğunuzu gösteriyor çünkü bu yeni model, akıllı telefon alıcılarına doğru şekilde yuvarlak bir çözüm getirmeyi amaçlıyor. Asus ZenFone 3 Max ZC553KL Kılıf  Asus ZenFone 3 Max ekran koruyucusu, veri kabloları, şarj cihazları, kulaklıklar, güç bankaları, sd kartlar, mikrofonlar, Oto pendrives, bluetooth kulaklık, VR kulaklık, kablolu kulaklık, kamera lensi, araç şarj cihazı ve montaj, bisiklet şarj cihazı ve montaj, sim araçları, selfie çubukları ve çok daha fazlası. Asus ZenFone 3 Max ZC553KL Kılıfları ve aksesuarları, Türkiye'deki web alışveriş sitelerinde mükemmel ve en düşük fiyata satın almanıza yardımcı olmak için buradayız. Telefonunuz için, Türkiye 'de operatörler üzerindeki en iyi ürünlerden seçilmiş en uygun olan paketi tercih edin. Asus ZenFone 3 Max 'ı iltifat için koruyabilen telefon aksesuarlarını en uygun Teleplus.com.tr aracılığı ile sizlere sunmaktadır

 Teleplus.com.tr 'de size göre doğru aksesuarları bulmanız konusunda sizi destekleyeceğiz. Heyecanı biliyoruz, fakat aynı anda yeni akıllı telefonunuzu, özellikle de 5.5 inç ekranın korunması önemlidir. En düşük fiyat etiketi ve Türkiye 'da online alışverişte ideal yüksek kalitede akıllı telefon kapakları, örnekleri ve aksesuarları edinmenize yardımcı olmak için buradayız. Mobil telefon ve akıllı telefon koşulları, kapaklar, ekran koruyucuları, şarj cihazları, rıhtımlar, SD kartlar, kulaklıklar, hoparlörler ve ek satın alma ile ilgili en güzel ve en son bilgileri sunuyoruz. Birkaç farklı telefon kapağı hazırdır ve ihtiyaçlarınıza göre elde edebilirsiniz. Asus'un ZenFone 3 Max (ZC553KL) modelinin daha büyük ve fazladan maliyetini inceliyorum: Max, 4 adet 100mAh'lik bir pil ve Enerji verimliliğine odaklanıyor.