Kablolu Kulaklıklar

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 172

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
 1. Samsung Galaxy S5 Kulaklık BeyazSamsung Galaxy S5 Kulaklık Beyaz
  Samsung Galaxy S5 Kulaklık Beyaz
  49,90 ₺
 2. Samsung Galaxy S3 Kulaklık BeyazSamsung Galaxy S3 Kulaklık Beyaz
  Samsung Galaxy S3 Kulaklık Beyaz
  49,90 ₺
 3. Samsung Galaxy S2 Kulaklık BeyazSamsung Galaxy S2 Kulaklık Beyaz
  Samsung Galaxy S2 Kulaklık Beyaz
  49,90 ₺
 4. LG G3 Kulaklık BeyazLG G3 Kulaklık Beyaz
  LG G3 Kulaklık Beyaz
  65,90 ₺
 5. LG G3 Kulaklık SiyahLG G3 Kulaklık Siyah
  LG G3 Kulaklık Siyah
  65,90 ₺
 6. LG Pro Lite Kulaklık BeyazLG Pro Lite Kulaklık Beyaz
  LG Pro Lite Kulaklık Beyaz
  65,90 ₺
 7. LG Pro Lite Kulaklık SiyahLG Pro Lite Kulaklık Siyah
  LG Pro Lite Kulaklık Siyah
  65,90 ₺
 8. Samsung Galaxy C5 KulaklıkSamsung Galaxy C5 Kulaklık
  Samsung Galaxy C5 Kulaklık
  49,90 ₺
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 172

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Günümüzde cep telefonu kablolu kulaklarına kadar uzanan serüven 1910 yılına kadar geçmişi uzanan bir süreçtir. 1910 yılında ABD’li mühendis Nathaniel Baldwin Dünyanın günümüzdeki kulaklarına benzer ilk kulaklığı olarak adlandırılabilecek Kulaklıkları icat etmiştir. Baldwin’den önce telefon operatörlerinin kulak aparatı olarak kullandıkları bir gereç daha mevcuttu fakat bunun ağırlığı yaklaşık 4 kiloydu ve sırta takılıyordu. Günümüzde ise Kulaklıklar artık hayatımızın her alanında kullandığımız küçük nesneler haline geldi.

 

Cep Telefonu Kablolu Kulaklıkları ve diğer Kulaklıklar genel olarak kulak içi ve kulak (kafa) üstü olmak üzere 2 çeşide ayrılmaktadırlar. Kulak içi Kulaklıklar genelde fiyat olarak daha uygun olsa da marka ve modele göre iki tür kulaklığında değişik fiyat aralığında modellerini bulmak mümkündür. Ayrıca bu iki kulaklık türünün birçok özelliği de değişkenlik göstermekte. Cep telefonu kablolu kulakları her iki türde de gürültü engelleyici, ses izolasyonu, stereo ve ses ayarı gibi farklı özelliklerin hepsini veya birkaçını bir arada bulundurabilir. Yine bunun yanında bazı fiziksel özellikler de modellere göre değişiklik gösterebilir. Kimi modeller kulak kıskaçları yardımıyla özellikle haraketli işlerde (bisiklet sürmek, spor yapmak, yürüyüş vb.) düşmeleri engelleyip daha iyi bir performans sağlayabilirken kimi modellerde de kıskaçlara ek olarak boynunuza geçirebileceğiniz bir aparat sayesinde kulaklığı çıkarsanız bile üstünüzde taşıyabilmenizi sağlıyor. Teleplus.com.tr olarak her ihtiyaca uygun dünya devi markaların orijinal kulaklarını sitemizde satışa sunmamızdan dolayı Kulaklıklara ilgi gösteren kişileri bilgilendirmek amaçlı “Neden Cep Telefonu Kablolu Kulaklıkları kullanmak gereklidir?” sorusuna açıklık getirmeye çalışacağız.

Cep Telefonu Kablolu Kulaklıkların halen modasının geçmesinin aslında birden çok sebebi var. Bunlardan en üst sıralarda söylenebilecek olanı kablosuz Kulaklıklara göre kablolu Kulaklıkların çok daha iyi ses kalitesi sunması ve kablosuz veride yaşanabilecek sürpriz kesilmelerin kablolu kulaklık kullanırken mümkün olmaması. Her ne kadar son teknolojik gelişmelerle kablosuz Kulaklıklar da ses kalitesinde kablolu Kulaklıklara yaklaşsa da cep telefonu kablolu kulakları alırken kablosuz Kulaklıklarla olan fiyat farkını görünce de insanın fikirleri değişebiliyor. Eğer hem ses kalitesi hem de kablosuz kulaklık istiyorsanız aynı kalitede sesi alabileceğiniz bir kablolu kulaklığın birkaç misli fiyat ödemeniz gerekebilir. Bu durumda cep telefonu kablolu kulaklarını seçerken ilk olarak kendi ihtiyaçlarımıza yönelik bir seçim yapmamız doğru olacaktır.  Örneğin bir kulaklıktan beklentiniz uzun süreli kesintisiz kullanımsa sizi yine Cep Telefonu Kablolu Kulaklıklarına yönlendirebiliriz zira kablosuz Kulaklıkların en uzun süre batarya ömrü olanları bile bir şekilde bir yerde şarj etme ihtiyacı doğuruyor. Fakat kablolu Kulaklıklarda böyle bir dert yok. Ayrıca kablosuz Kulaklıkların bazı cihazlarla uyum problemi yaşama ihtimali bulunurken kablolu Kulaklıklar standart girişleri için standart jaklara sahip oldukları için her cihaza uyum sağlayabiliyor. Bu bağlamda Cep Telefonu Kablolu Kulaklıklarının, kablosuz Kulaklıklara göre öne çıktığı birçok özellik daha sayabiliriz fakat daha önce belirttiğimiz gibi sonuç olarak kulaklık seçimi ihtiyaçlara yönelik yapılacağından kablosuz kulaklığın getirdiği hands-free gibi avantajları da dikkate almak isteyebilirsiniz.

 

 

Şayet hem ekonomik hem kaliteli hem de kesintisiz bir kulaklık performansı arıyorsanız tavsiyemiz cep telefonu kablolu kulakları arasından kendinize uygun modeli beğenmeniz yönünde olacaktır. Nokia, Sony, iPhone, LG, Samsung, Phlips, HTC ve daha birçok telekomünikasyon ve teknoloji devi firmanın orijinal Cep Telefonu Kablolu Kulaklıkları geniş ürün yelpazesi arasından seçim yaparak tek tıkla kulaklığınızı satın alabileceğiniz güvenilir adres olarak da önerimiz Teleplus.com.tr ‘den başka bir yer olmayacaktır.