iPhone 7 Kılıf

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 290

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 290

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
iPhone 7 Kılıf teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Şık Ve Estetik Tasarıma Sahip iPhone 7 Kılıf

Telefonların zarar görmemesi ve özenle korunması için kılıflar oldukça avantajlıdır. Cihazların boyutlarına ve markasına göre birbirinden farklı kılıf modeli çıktığı için, zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. iPhone 7 kılıf modelleri ile bu noktada en çok tercih edilen alternatifler arasındadır. Birbirinden farklı renk seçeneğine sahip olan kılıflar, telefonların çarpma ya da düşme anında kırılmasını engeller. Kolay bir kullanım sağlayabilmek için telefonların her tarafını kapatan tam korumalı kılıfları tercih etmekte fayda vardır. Sitemizde İphone ve diğer telefon markalarına ait birbirinden farklı kılıf seçeneği bulunur. Fiyatları da modeline göre değişiklik gösteren kılıflardan satın alarak cihazınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Doğru seçilen bir kılıf telefonların kullanım ömrünü uzatır.

Telefonun Zarar Görmemesi Açısından Önemli

Özellikle pahalı ve son model telefonlar, yere düştüklerinde ya da sert bir zemine çaptıklarında, kapak ya da ekran kısımları zarar görebilir. Bu durum telefon sahibinin ekonomik anlamda zarar görmesine ve şiddetli çarpmalarda cihazın kullanılamaz hale gelmesine neden olur.

 • Benzer sorunları yaşamamak adına akıllı telefonları özel kılıfları ile kullanmakta fayda vardır.
 • iPhone X Kılıfları telefonun zarar görmesini engellerken şık tasarımları ile dikkat çekmektedirler.
 • Kadınların ve erkeklerin zevklerine göre günümüzde birbirinden farklı kılıf modeli oluşturulmaktadır.
 • Son dönemde farklı logoların olduğu dikkat çekici kılıflar oldukça popülerdir.
 • Kılıfların telefonları koruması için, markasına ve modeline uygun seçilmesinde fayda vardır.

Sitemizde İphone 7 kılıf ile birlikte farklı markalara ait birbirinden farklı arka kapak modelleri bulunur. Her geçen gün daha fazla artan modellerden bir tanesini seçerek telefonunuzu ani çarpma ya da düşmelere karşı koruyabilirsiniz.

Farklı Modellerde iPhone 7 Kılıf Seçenekleri

Telefon kılıfları söz konusu olduğunda sayfamızda model seçeneği oldukça fazladır. Sade, şık ya da gösterişli telefon kılıfları ile aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 • Apple iPhone 7 kapak modelleri en çok tercih edilen alternatifler arasındadır.
 • İphone modelleri için farklı kılıf seçenekleri bulunmak ile birlikte fiyatları ise ürünlere göre değişiklik gösterir.
 • Özellikle fiyatları yüksek olan cihazlar için kılıf kullanmak, düşme ya da çarpma gibi durumlarda telefonların zarar görmemesi açısından önemlidir.
 • Bu tür kılıflar aynı zamanda telefonların arka yüzeyinin çizilmesini de engeller.
 • Gün içerisinde çantada ya da farklı mekanlarda duran telefonlar, fark edilmeden çizilebilir. Bu durum ise telefonun değerini düşüreceği için her zaman kılıf ile kullanmakta fayda vardır.
 • Dikkat çekici renklerde ve farklı tasarımlarda oluşturulan kılıfları tercih ederek telefonunuzu uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Son dönemde popüler hale gelen tutma aparatlı kılıf modelleri de son derece kullanışlı ve pratiktir.

En Popüler iPhone 7 Kılıfları

Apple iPhone 7 kapak seçenekleri dışında sitemiz içerisinde son model kılıf alternatifleri de bulunur. Dönemin modasına uygun, canlı renklerde ya da değişik tasarımlarda kılıflar, özellikle tarzını düşünenler için oldukça avantajlıdır.

 • Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme hizmetlerimizden yararlanarak beğendiğiniz bir modeli kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
 • Aynı zamanda sitemizdeki pek çok kılıfın yanında müşterilerimize ekran koruma bandı da verilmektedir.
 • Bu sayede telefonların hem ekranları hem de arka yüzeyleri korunarak kullanım ömrü uzatılabilir.
 • Farklı tasarımlara sahip iPhone 7 kılıf arayışındaysanız sitemizdeki modelleri inceleyebilirsiniz.

Kılıfların modelleri her geçen gün düzenli bir şekilde güncellendiği için zevkinize uygun bir parçayı bulmanız son derece kolaydır. Sitemizde kapıda ödeme ve 14 günde ücretsiz değişim fırsatları da olduğu için beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.