Huawei Şarj Cihazları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 32

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 32

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

1987 yılında Ren Zehengfei tarafından kurulan Huawei şirketi, uygun fiyatlı ve kullanışlı akıllı telefon modelleriyle dikkat çekiyor. Ülkemizde sadece akıllı telefon hizmetinde değil, ayrıca modem hizmetinde de bulunuyor. Kullanıcılar Huawei şirketinin akıllı telefonlarından genellikle memnun kalıyor. Fakat ara sıra bazı ufak problemler çıkıyor. Örneğin şarj aleti bozuluyor veya bataryası şişiyor. Akıllı telefon sahipleri, böyle durumlarda hemen bilmediği yerlerden sahte bir şarj aleti alabiliyor ve telefonları daha çok zarar görüyor. Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız size teleplus.com.tr sitesini tavsiye ediyoruz. Bu sitede Huawei akıllı telefonunuza göre birçok şarj aletini bulabilirsiniz. Hem de şarj aletlerini telefonunuzun modeline göre bulunuyor.

Huawei Şarj Cihazları Listesi

Huawei şarj cihazları listesine baktığımız zaman P8, P8 Lite, Ascend G7, Ascend P7, Ascend Mate 7, Ascend P6, Ascend G7000 ve Ascend G610 modellerine ait şarj aletleri bulunuyor. Eğer şarj aletiniz bozulduysa tüm telefonları kaldıran ve sahte olan bir şarj aleti almak yerine, bu siteden kendi Huawei modelinize göre bir şarj aleti almanızı öneriyoruz. Çünkü sahte şarj aletleri yüzünden birçok kişi elektrik akımına kapılıp yaşamını yitiriyor. Ve bu sizin hayatınıza mal oluyor. Üstelik sadece bu kadar değil, belli bir süre içerisinde şarj ettiğiniz zaman telefonunuz bozuluyor ve hiç şarj olmamakla beraber telefonun garantisi bile kabul etmiyor.

Huawei Şarj Cihazları Fiyatları

Huawei şarj cihazları fiyatlarına teleplus.com.tr sitesi üzerinden baktığımız zaman gayet uygun fiyatlarla bizi karşılıyor. Eğer akıllı telefon modeliniz P8, P8 Lite, Ascend Mate 7, Ascend G610, Ascend G7, Ascend G700, Ascend P6 veya Ascend P7 ise 38.90 TL'ye orijinal şarj aletini alabiliyorsunuz. Bu modellere göre şarj aletlerinin aynı fiyata olması büyük bir avantaj. Eğer modeliniz Ascend P6 ise 25.90 TL'ye sahip olabiliyorsunuz. Teleplus.com.tr sitesi üzerinden bu orijinal şarj aletleriyle bir sıkıntı olmadan telefonunuzu eskisi gibi şarj edebilirsiniz. Sizinde gördüğünüz gibi gayet uygun fiyatlarla satılıyor. Sadece şarj aleti değil, batarya ve kılıflara da bu site üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.