Huawei Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 1130

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei P50 Pocket Kılıf Tareks Kıpta KapakHuawei P50 Pocket Kılıf Tareks Kıpta Kapak
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei P50 Pro Kılıf Kamera Korumalı SilikonHuawei P50 Pro Kılıf Kamera Korumalı Silikon
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Mate 10 Silikon KılıfHuawei Mate 10 Silikon Kılıf
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf ŞeffafHuawei Mate 10 Silikon Kılıf Şeffaf
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf Şeffaf
  Özel fiyat 49,90 ₺ Normal fiyat 54,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf SiyahHuawei Mate 10 Silikon Kılıf Siyah
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf Siyah
  Özel fiyat 49,90 ₺ Normal fiyat 54,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf PembeHuawei Mate 10 Silikon Kılıf Pembe
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf Pembe
  Özel fiyat 49,90 ₺ Normal fiyat 54,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf MaviHuawei Mate 10 Silikon Kılıf Mavi
  Huawei Mate 10 Silikon Kılıf Mavi
  Özel fiyat 49,90 ₺ Normal fiyat 54,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Huawei Y6 II 2 Tam Korumalı Silikon KılıfHuawei Y6 II 2 Tam Korumalı Silikon Kılıf
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 1130

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Huawei Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Huawei Kılıf Modelleri

Çinli üretici son dönemde çıkardığı yüksek özellikli telefonlarla Apple markasının bir numaralı rakibi olmayı başardı. Öyle ki son zamanlarda Apple markası ile aralarında birçok çekişme konusu geçti. Huawei marka telefonlar özellikle kamera ve işlemci bakımından P-9 ve P-10 modellerinde çok üst seviyeye geldi. Ünlü fotoğraf firması Leica ile anlaşarak, bu markanın lenslerini telefonlarına entegre eden marka çok başarılı sonuçlar aldı.

Ülkemizde satış rakamları bakımından oldukça yüksek seviyelere çıkan huawei dünya genelinde ise Temmuz ayı satış sonuçlarına göre ilk defa bir marka Apple markasını geçerek dünyada ilk durumda olmayı başardı. Huawei kılıfları ülkemizde oldukça zor bulunan bir kılıf modelidir. Büyük şehirler haricinde kalan şehirlerde huawei kılıfları bulmak çok zor bir konu haline gelmektedir. Kılıf bulmanın en basit ve en seçenekli yolu internet de bulunan sanal alışveriş seçeneğidir.

Teleplus Kılıf huawei kılıf arasında en dikkat çekeni ve en çok tercih edilen kılıf türü olarak bilinmektedir. Kılıfın genel özelliği yoğun plastik, özelliğiyle telefona tam koruma ve darbelere düşmelere karşı yüksek derecede emme sağlamaktadır. Kılıfın diğer özelliği ise arka tarafında bulunan bölmelerde, kullanıcının kartlık gibi kullanılması sağlanmaktadır. Ortalama 3-4 tane kart alabilecek şekilde tasarlanan kılıf oldukça ilgi çekici gelmektedir.

Huawei Cep Telefonu Kılıf Çeşitleri

Huawei kılıfları arasında ilginç olan modeller arasında 3 boyut seçeneği bulunmaktadır. Dikkat çekmek ve farklı olmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği kılıf modelleri, farklı açılardan bakıldığında farklı görüntüler sunmaktadır. Bu özelliğe sahip kılıflar diğer kılıflara göre biraz daha pahalı olabilmektedir.

Huawei Silikon Kılıfları

Son dönemlerde çıkartılan telefonlar genellikle suya ve toza dayanıklı olarak üretilmektedir. Ama suya ve toza dayanıklı olmayan telefonlar hala üretilmektedir. Su altında fotoğraf ve video çekmeyi seven kullanıcılar için üretilmiş bu kılıflar, telefona su gelmesini engelliyor ve kullanıcılar rahatça fotoğraf çekme ve video çekme işlemlerini yapabiliyorlar.

Huawei Cep Telefonu Kapakları

Oldukça geniş fiyat aralıklarına sahip olan telefon kılıfları, kılıfın özelliğine göre fiyatında değişmeler olmaktadır. Düz kılıflar 10 TL gibi fiyatlardan satılırken, su geçirmez kılıf gibi farklı işlevlere sahip olan kılıflar 50 TL gibi fiyatlara satılmaktadır. Her marka telefon için her model kılıfların bulunduğu Teleplus.com.tr sitesi telefon kılıfı konusunda en iyiler arasında yer almaktadır.